2737
2739
دوستان جاهایی که رفتید و خوب بوده هر شهر کوچیکی . یا یه مکان بکر که بقیه هم دوست دارید برن و لذتشو ببرنو بیایید بگید . تو این تاپیک . فقط آدرس و جایی که توش موندید و راضی بودید رو بگید و از گفتن مسائل دیگه پرهیز کنید تا یه تاپیک جامعه باشه که وقتی میاییم توش بتونیم برای تعطیلاتمون ازش استفاده کنیم . بازم ممنون از همکاریتون .
اعتماد مثل کاغــذه … که اگه مچاله شد ،

هر چقدر هم صافش کنى محاله به حالت اولــش برگرده
18 کیلومتر به نطنز پلی به نام هنجن
خیلی دیدنی
از هنجن تا ابیانه
از هنجن تا بیدهند
یکی از جاهایی که برای یک بار هم شده باید دید
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روستاهای تو راه اصفهان: بیدهند. فریزهند و....

روستاهای تو راه یزد: عقدا
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
2731
شمال: نزدیک نمک آبرود
پارک ارم به سمت بالا، جنگل و کوه.......عالیه.....

طبیعت بکر!!! فقط بومیاشون بلدند. ما هم از مردم اون روستا پرسیدیم
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
عزیزم جاده هراز که میری به طرف شمال شهر پلور و آبعلی رد میکنی یه میدون مانند داره که اصلا مشخص نیست باید از محلیاش بپرسی چون رد میکنیش . یه تابلو کوچیک داره به سمت لار جادرو میری همه جا دشته ولی بقه جاده خاکی که اونو باید بری که به یه جای ی مثل بهشت میرسی که نه ویلاییی نه چیزی یه رودخونه پاک پاک بدون اینکه آب فاضلاب توش بریزه همه جا هم پر از شقایقه

2740
نه گلم یه مجسمه آدم وسط میدونشه من هم خودم تو عکسای تور دیده بودم تو نقشه گشتم و رفتم از محلیاش پرسیدم اسم میدونش نمیدونم چیه ولی به همه پیشنهاد میکنم برن . چون جایی که ویلا و ساختمون داره دیگه بکر نمیشه و اینجا تحت حفاظت . میدونش خیلی کوچیکه . حواستون باشه ردش نکنید .

دوستان هر جا میرید که خوب بوده برای شب موندن و راضی بودید بیایید شمارشو و قیمتشم بزارید اون موقع خیلی به در میخوره و کار دوستاتونو راحتر میکنید . کلی ثواب داره بخدا .من خودم هر شهری میرم نصف روزو دنبال جام جای تمیز .

2706