2733
2734
بنظر شما میتونم بچمو باخودم ببرم یه شهر دیگه؟؟ 

بستگی داره . بچت چند سالشه ؟ جوری هست که بتونی مهد بزاریش ؟ مهد از صبح تا ساعت ۴ هست . 

میتونی کنارش یه کار نیمه وقتم پیدا کنی . 

پایان شب سیه سپید است 🌈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من هزینه آزاد که نزدیک خونمون ندارم دولتی هم نمیتونم برم چون راه دوره چیکارکنم من جداشدم بچمم ...

خوب بچت رو مهد بزار.   میتونی کنکوری درس بدی به بچه ها. یه کم درآمد داشته باشی.   دانشگاه‌های دولتی کمک هزینه میدن  وامهایی میدن که بعد از فارغ التخصیلی پرداخت کنی   

2731
دولتی پیرا پزشکی هارو میارم اما نمیتونم از بچم دل بکنم تنهاش بذارم چیکارکنم؟؟ 

مادرت نزدیکت نیس

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
2740
بستگی داره . بچت چند سالشه ؟ جوری هست که بتونی مهد بزاریش ؟ مهد از صبح تا ساعت ۴ هست .  میتونی ...

دختر 4ساله هست خیلی بهم وابسته هست نمیدونم برم پرستاری آزاد نزدیک خونمون یا دولتی تو مرکز شهرمون که فاصلش خیلی زیاده باهام 

من بچم ۲ سالش بود فوق لیسانس دولتی شهر دور قبول شدم  اونموقع دانشگاه‌ها ظرفیتش کم بود شوهرم انت ...

قدر شوهرتو بدون

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

وای اسی حتما به خاژر دخترتم شده ادامه بده به خدا میتونییی

نمیدونم اولش تنها برو دانشگاه بعد کم کم جا پیدا کن دخترتم ببر

دوست من شبانه روز از یه سالمند با پسر هفت سالش مراقبت میکنه

صبحا هم میرع دانشگاه بچشو هم میزارع مهد

تو میتونی میتونی

تاپیکای قبلتو خوندم 

2706