2733
2734
دولتی پیرا پزشکی هارو میارم اما نمیتونم از بچم دل بکنم تنهاش بذارم چیکارکنم؟؟ 

خیلی برات خوشحالم تو یه جنگجو واقعی هستی 

من خودم سال کنکور تجربه کردم واقعا بدون استمرار و تلاش امکان موفقیت صفره

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تجربی

عه افرینن منطقه چندد؟؟؟

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم
دولتی پیرا پزشکی هارو میارم اما نمیتونم از بچم دل بکنم تنهاش بذارم چیکارکنم؟؟ 

میتونی پرستار بگیری براش؟ 

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم
2731
پیرا پزشکی اول پرستاری بعد هوشبری

پزشکی م میاری هاا

بچه ها من هزینه آزاد که نزدیک خونمون ندارم دولتی هم نمیتونم برم چون راه دوره چیکارکنم من جداشدم بچمم ...

پیام نور مجازیه.. البته اخرین الویتت باشه

من شوهر ندارم مامان بابامم پیره نمیدونم چکنم

پس الان با چه پولی زندگی میکنی؟

2706