2752
2734

عزیزم چن سالته و سال چندمت بود؟ و اینکه جطوری میخوندب روزی چن ساعت

خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)❤️میشه همیشه نگاه قشنگت رو زندگیمون باشه 🥰میدونم که همیشه هوای این بنده حقیرت رو داری!🥲                                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دولتی پیرا پزشکی هارو میارم اما نمیتونم از بچم دل بکنم تنهاش بذارم چیکارکنم؟؟ 

وای چقد سخت شما ی مادر و همسری خوب از الان فکراتو بکن شغلایی مثل پرستاری اینا بنظرم فقط برای دخترای مجرد مناسبه

✨🤍love me like you do
2731
ماهی یک ونیم شوهر سابقم نفقه بچه میده یارانه هم دارم به سختی میگذرونم خیلی سختی کشیدم تاکنکورمو دادم ...

بچتو بزار مهد برو هم مجازی ادمینی کن هم برو دانشگاه به کنکوریا درس بده یا یه کانال مشاوره کنکور بزن به بقیه درس بده اینجوری خودتم پول در میاری وقتشه که زندگیتودرست کنی:)

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم
ماهی یک ونیم شوهر سابقم نفقه بچه میده یارانه هم دارم به سختی میگذرونم خیلی سختی کشیدم تاکنکورمو دادم ...

کنکوری درس بده اگر چرخ داری چیزی بدوز بزار باسلام . سبزی خشک کن مربا درست کن بزار باسلام بالاخره ماهی ۴ تومنی دستت میاد . بچتم بزار مهد . اگر بتونی هرشب ۲ ساعت وقت بزاری حالا یا خیاطی کنی یا بدلیجات درست کنی یا .... کلی کار هست انجام بدی یه درامدی دستت میاد . برو مدارس یا بانک یا ادارات همه جا سر بزن اگر غذای خونگی خواستن ارزون تر از بیرون درست کن ببر فوقش دوساعت در روز وقتت و بگیره ولی ماهی ۵ الی ۶ تومن در میاری .

پایان شب سیه سپید است 🌈
2706