2733
2734
عنوان

این خیانت محسوب نمیشه؟! عذاب وجدان دارم واسه دوتا چیز

| مشاهده متن کامل بحث + 640 بازدید | 62 پست
اینستامم داره خط هم اصلا نمیتونم عوض کنم بعد زشته یهو غیب بشم بنده خدا مزاحم ک نبوده 

کلن تو خودت نمیخوای رابطه تموم بشه ..حس داری بهش 

رفیق هم نیست ..اونم اینجوره ..حسی ب وجود اومده ک نمیشه ترکش کرد ...

حالا هی تو بگو ن زشته فلانه اله بله 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا با پسر دوست میشین اون نامزدش گناه داره شاید بخاطر شوهرش میگه اشکال نداره 

خب ما از ۵سال پیش دوست بودیم بعد از نامزدیش ک نبوده الانم من اصلا نمیدونم چطور محترمانه قطع رابطه کنم

کلن تو خودت نمیخوای رابطه تموم بشه ..حس داری بهش  رفیق هم نیست ..اونم اینجوره ..حسی ب وجود اوم ...

نه خدا شاهده از طرف من اصلاااا حسی نیست فقط تو رودربایسی موندم من کلا یه نفز دیگه رو دوست داشتم خودشم میدونه و حتی برا اونم خیلی کمکم کرد و خودمو مدیونش میدونم. اونم که اگه حسی داشت تو این ۵ سال قطعا متوجه میشدم خنگ که نیستم، ولی کلا اون اعتقاداتش بامن متفاوته از نظرش میشه دوست غیرهمجنس داشت بدون منظور خاصی، بجز منم دوستای دیگه هم داره البته کم

2731
نه خدا شاهده از طرف من اصلاااا حسی نیست فقط تو رودربایسی موندم من کلا یه نفز دیگه رو دوست داشتم خودش ...

خوب عزیزم بی خیالش ...زشته و نمیشه و این حرفا رو نداریم

این رابطه آخرش براتون دردسر ساز میشه

اینجا ایرانه ...

اکانت اینستا رو حذف کن 

خط رو هم بشکون ...

سخت نیست ..بیا بیرون فردا شوهرت بهانه پیدا میکنه واس تهمت زدن بهت

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
خوب عزیزم بی خیالش ...زشته و نمیشه و این حرفا رو نداریم این رابطه آخرش براتون دردسر ساز میشه اینجا ...

اینستا ک میشه حذف کرد ولی خطم رو اصلا بنا به دلایلی نمیتونم عوض کنم، من میخوام محترمانه تموم بشه نه اینجوری غیب بشم. مگه فعلا بپیچونم بعدا هم بگم نامزد کردم رابطه تموم کنم. ولی این تا کادو رو نده ول نمیکنه🤦‍♀️

ببخشید ولی رک میگم. لطفا از زندگی همدیگه برید بیرون شاید زمانی باشه که با نامزدش دعواش بشه جای اشتی با اون برای اروم شدن پناه بیاره به تو

این دوستیای الکی رو لطفا ادامه‌ ندید

خودتونو بذارید جای زن طرف

از کجا‌مطمینی نامزدش واقعا از وجودت خبر داره؟ چون گفته عکستو براش فرستادم؟ بیخیال به زندگیت برس تا کارمای ازن قضیه بعدا نگیرتت

از کجا معلوم به نامزدش گفته این قضیه بوداره

نمیدونم از اون مطمئن نباشم حداقل از خودم مطمئنم که ادمی نیستم بخوام زمینه خیانت فراهم کنم، بهش میکم بعدا با نامزدش دعوتش میکنم ببینم چی میگه هزچند معذبم واصلا دوست ندارم این کارم انجام بدم

اینستامم داره خط هم اصلا نمیتونم عوض کنم بعد زشته یهو غیب بشم بنده خدا مزاحم ک نبوده 

براش توضیح بده به عنوان یه زن احساس میکنم ته دل نامزدتون هرچه قدرم اوپن مایند باشه راضی نباشه در ارتباط باشیم به احترام ایشون و خودم و سلامتی ازدواجتون تصمیم گرفتم این رابطه همینجا با خوشی تموم بشه براتون آرزوی خوشبختی دارمو برای همه چیز ممنون و تمام

سلام به تویی که امضامو میخونی امضای خدا پای آرزوهای قشنگت ان شالله💖( کاربری ۹۶بودم حدود یه سالی در خدمتتون نبودم اما در نهایت برگشتم🤗 )

پیام بده خیلی رک‌که شما دیگه ازدواج کردی هرچقدم خانومت مشکل نداشته باشه من مشکل دارم مناسب نمیبینم با ی اقای متاهل دوست معمولی باشم خوشبخت باشی خداحافظ

❤Che khobe ke daramet
یه نقشه پشت این قضیه ست اگه نامزدش میدونه پس کلا نزدیکشون نشو چون امکان نداره یه دختر دختر دیگه ای ...

اخه تو.این ۵ سال هیچوقت به نیت خاصی نخواسته نزدیکم بشه اونوقت الان که نامزد کرده بخواد کاری کنه؟!