2737
2734
عنوان

درد و بخیه سزارین بیایین

163 بازدید | 16 پست

خانما من چار روز از عملم میگذره ب شدت سرم درد می‌کنه دیگه هرچی مسکن میخورم فایده ندارع فقط میخاد منفجر بشه لطفا اگه راهی هست بهم بگین خسته شدم گریه هم میکنم بد تر میشه درد بخیه هام ک ب کنار چقدر سخته سزارین هیچ وقت فکرشو نمی‌کردم  

و اینکه خانما کشیدن بخیه درد داره !؟

♥️

کشیدن بخیه اصلا درد نداره راحت ترین قسمت ماجراست ، 

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قهوه بخور چیزای کافئین دار 

دکترت بهت نگفت 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
2742

نه درد نداره ولی یه حس قلقلک و چندشی تو سه ثانیه باید تحمل کنی

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
2740
اخه شیر بده نمیشه بخوره اینارو زیاد

من که هم شیر میدادم هم قهوه میخوردم البته تا سه چهار روز اول بعدشم نه رو بچه تاثیری داره نه دیگه خودت سردرد میگیری 

من که هم شیر میدادم هم قهوه میخوردم البته تا سه چهار روز اول بعدشم نه رو بچه تاثیری داره نه دیگه خود ...

خب همون سه چهااروز اول . چون بعدش نمیشه زیاد خورد.‌من سردرد نداشتم اما  داشتم ذوب میشدم فقط. انقد ک اب از همه جام خارج میشد

parasoo1989@
2706