2733
2734
عنوان

یه چیزی خوندم تو نی نی سایت هنوز باورم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1129 بازدید | 87 پست

وکسانی هستند ک سالها در حسرت اون دختر بچه ،،،بچه میسوزه🙂☝️ای خدا،،،قربون دختر بچه بشم🥺🥲بچه های داداشم،وخاهرم دختران،عاشقشونیم

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولین بچه کسی ک دختر باشه از برکت خانوم هست ببین چقد برکت داشتی ک خدا دختر داده بهت خدارو شکر اینارو اصلا عارو چیز نمیدونم خدا هرچی صلاح باشه میشه دختر اعصای پدرو مادره تو پیری پسرم همینطور ولی کسی واقعا دل میسوزنه دختره اینو باور دارین

2731
نه واقعا نوشته بود حتی روشش رو هم گفت غیرقانونی اینکارو‌کرده چون خانواده شوهرش دختر نمیخواستن میگفت ...

باور نکن عزیزم 

گاهی در وجودمان به قبرستانی محتاجیم برای چیزهایی که درونمان میمیرند.
باورمیکنی مجردم از خدا میخام بخت خوب بعد بچه اولم دختر باشه خدا من نمیبینه این بنده های ناشکر میبینه ...

واقعا بخدا

حالا نمیخوام قضاوت کنم ولی خیلی برام عجیب بود که یه مادر فقط بخاطر خانواده شوهرش همچین کاری کنه

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹
2738

منم یه خانومی دیدم میگفت انقد به شکمم فشار اوردم لهش تا بمیره

با نفرت میگفت

باورم نمیشد داشت تعریف میکرد

تا یه مدتی بخاطر حرفاش افسردگی گرفته بودم ساعت ها به افق خیره میشدم

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)
جنسیت واسه منی که دوتا دختر دارم خیلی مهمه ولی نه اینقد که بخوام دست به همچین جنایتی بزنم

خوب منم همینطور

دو تا پسر دارم خوب قلبا دوست دارم این دختر باشه ولی واقعا میگم اگه پسر هم شد خوشحالم که دوباره مادر شدم و میتونم به یه نفر دیگه زندگی بدم🥹

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹
همسر دخترخالمم، دخترخالمو مجبور کرده بود هفته ۱۸ بچه رو سقط کنه😔😔😔😔

وااااای ۱۸ هفته😱

زن‌دایی شوهرم رو‌مجبور کردن بچه ۸ماهه‌ش رو سقط کنه ،چون دختر بوده🥲🥲

😑خدایی این غیر قابل باوره مگه کور بود تو ۱۶ هفتگی نمیدید چیه تو ۸ماهگی بچه کامله دیگه سقط نمیشه 

روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره
2706