2733
2734
عنوان

یه چیزی خوندم تو نی نی سایت هنوز باورم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 87 پست
این سن جنین باید حتما تو بیمارستان و پیش دکتر سقط کرد اونوقت چطوری دکتر گیر آوردن؟؟

دکتر چی؟ میرن پیش ی زنایی که این کارو بلدن. البته داغونشونم میکنن. ممکنه از خونریزی بمیرن. احتمالا نازایی هم که بسیار بالاست. هیچ دکتری همچین کاری نمیکنه

من بچه‌ای که هفته ۱۲ توی آز ریسک متوسط سندروم داون داشت رو نتونستم قانونی سقط کنم و می‌‌گفتن هفته ۱۴ دوباره باید آز نمیدونم چی چی بدی

بعد اون چطوری بچه سالم رو سقط کرده؟

شاید الکی می‌گفته

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینجور ادما لیاقته نگه داشتن حیوون و هم ندارن چه برسه ادم اون بچه شانس اورد تو چنین خونواده سمی ای ...

یه دختر داشت میگفت برای خانواده شوهرم یه ننگ محسوب میشه دوتا دختر🥺

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹
واقعا بخدا حالا نمیخوام قضاوت کنم ولی خیلی برام عجیب بود که یه مادر فقط بخاطر خانواده شوهرش همچین ک ...

اگر انجام داده تاوان بدی میده هدیه خدا باید شکر کرد چه دختر چه پسر بچه ادم هست  

2731
من بچه‌ای که هفته ۱۲ توی آز ریسک سندروم داون داشت رو نتونستم قانونی سقط کنم بعد اون چطوری بچه سالم ...

گفت غیر قانونی اشنا و پارتی بازی و پول😕

تیکر بارداریمو شانسی صورتی انتخاب کردم شمام دعا کنید واقعا همین رنگ باشه😍🥹خدایا شکرت صورتی شد.....🥹
من بچه‌ای که هفته ۱۲ توی آز ریسک سندروم داون داشت رو نتونستم قانونی سقط کنم بعد اون چطوری بچه سالم ...

زندایی من بچه ۱۲ هفته شو خودش با قرص سقط کرد😑

روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره
کار خدارو باش من چقدر آرزوی بچه دارم اونوقت یکی به خاطر دختر بودن جنینش سقط میکنه🙂

واقعا میفهمم خودم هفت سال نازایی داشتم و درک میکنم

چرا خودشو نکشت؟؟؟؟ خودشم دختره دیگه باید خودشو بکشه متاسفم که یسری خانما برای خودشونم ارزش قائل ...

دقیقا حرف منم همینه

برای خودش ارزش قائل نبوده که به سلیقه دیگران ادم کشته اونم به جرم جنسیت

بعد از اعراب جاهلیت حرف میزنیم😡

زن‌دایی شوهرم رو‌مجبور کردن بچه ۸ماهه‌ش رو سقط کنه ،چون دختر بوده🥲🥲

چطوری هشت ماهه که زنده اس😟

زن‌دایی شوهرم رو‌مجبور کردن بچه ۸ماهه‌ش رو سقط کنه ،چون دختر بوده🥲🥲 : /discussion/topic/11973213/%db%8c%d9%87-%da%86%db%8c%d8%b2%db%8c-%d8%ae%d9%88%d9%86%d8%af%d9%85-%d8%aa%d9%88-%d9%86%db%8c-%d9%86%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%87%d9%86%d9%88%d8%b2-%d8%a8%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%85-%d9%86%d9%85%db%8c%d8%b4%d9%87?postId=309042470

دیگه وایمسادان دنیا میامد شیرش نمی‌دادن پنج شش روزه میمرد!!!! خاک بر سرشون. واقعا جاهلیت مدرنه. در جاهلیت زنده به گور میکردند الان علم پیشرفت کرده جنسیت جنین مشخص میشه زودتر میکشنش. آدم کشا

دقیقا حرف منم همینه برای خودش ارزش قائل نبوده که به سلیقه دیگران ادم کشته اونم به جرم جنسیت بعد از ...

اگه دستم بهش میرسید خودم میکشتمش

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706