2737
2734

سلام دوستان،یه موضوعی ذهنم و درگیر کرده،خواستم ازتون مشورت بگیرم.من یک دختر کوچولو دارم که با وجود مضعیت مالی متوسط خیلی خوب و عالی براش لباس میخرم و دخترم لباسهای برند و خیلی شیک و متنوعی میپوشه،یه دختر خاله دارم که دخترش چند سال از دختر من بزرگتر،بهم پیشنهاد داده که لباسهای کم استفاده شده دخترش و بهم بده،در این که خیلی محبت میکنه شکی نیست،ولی راستش یکم مرددم.میترسم تو فامیل بگن که با لباسای اون عزیزدخترم و بزرگ کردم یا دخترم بادا ناراحت بشه،البته تمام لباسهای اون عزیز خیلی کم استفاده سده،از یه طرف همسرم زیاد دید خوبی نداره ولی به عهده خودم گذاشته،شما جای من باشید چیکار میکنید؟خودم هم تمایل دارم هم ندارم،از یه طرفم با نه گفتن نمبخوام دخترخالم ناراحت بشه،البته اونقد خانم که به خودم نگفته و برام پیام فرستاده، 

زندگي صحنه يكتاي هنرمندي ماست

تحت هیچ شرایطی قبول نمیکنم 

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مامانم بچه بودم قبول کرد و من خیلی احساس بدی دارم ازین بابت💔 به نظرم برو بش بگو ادم نیازمند تر هست و اونا مستحق ترن ما تازه لباس خریدیم برای بچمونو مرسی این حرفا

2728
2738
من بودم ناراحت نمیشدم خودت بهتر میشناسی ولی ناراحتی نداره اگر صمیمی هستید

راستش میترسم بعدا بگن با لباس دختر اون بچم و بزرگ کردم،در صورتی که واقعا براش کم نمیزارم و خیلی شیک بهش لباس میپوشونم.ولی به نظرم نگیرم‌بهتره،لباسای اون بچه واقعا در حد نو و از المان خریداری شدن ولی آدم حسلسیم هستم و خودمم خیلی بخشنده ام و خیلی لباس نو میبخشم

زندگي صحنه يكتاي هنرمندي ماست

من بودم هرگز اینو قبول نمیکنم کلا از لباس کس دیگه بپوشم خودم یا بچه ایندم البته😅بدم میاد ترجیحم اینه یدونه لباس شیک ونو برای خودم باشه یا صدتا متنوع و تنپوش دیگران

❌لایک نکنیدلطفا❌❌                                           

اینکارو نکن

آینده مشخص نیست ممکنه بحث و برخوردی پیش بیاد و توش بگه لباس کهنه هامو میدادم بچه ی شما بپوشه دخترت غرورش می‌شکنه

البته می‌دونم لباس بچه ها اکثر تازه میمونه و کوچیک میشه بگوبهتره بدی ب یه نیازمند ک هم ثواب کنی. هم یه نیازمند ازش استفاده کنه

2706