2737
2734
عنوان

یعنی باردارم؟

316 بازدید | 43 پست

سلام

من تنبلی تخمدان داشتم با اصلاح سبک بهترشدم

دوماهه کلومیفن میخوردم

ماه پیش سر موعد پریود شدم

این ماه ۱۱ شهریور موعدم بود پریود نشدم ولی دل درد و سینه درد داشتم

امروزم هنوز پریود نشدم

ولی اصلا حس درد و حالت تهوع و .... ندارم

میترسم بی بی چک بزنم منفی باشه 

بیاید بهم قوت قلب بدید

کسی مثه من بوده؟

خدایا عاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم این مقدار تاخیر حب تست بزن.اول و اخرش باید بفهمی ک هست یا نیس.شما که قصد بارداری داری باید مشکلاتت رو رفع کنی .پس تست بزن یا هستی ک مبارکه یا نیستی ک تلاش میکنی ان شاء الله ماه اینده ... ولی بلاتکلیفی و استرس بدتره.حتی لانه گزینی هم کامل نمیشه وقتی مضطرب باشی.تست بزن و نترس.این استرس خودش ترسناکتر از بی بی چک منفیه ادمو تا مرز سکته میبره

ای خدا، کاش همینجور ک میگی بشه

هست چون ادم بیخود عقب نمیندازه

و اینکه کلوموفین نخور اصلا تاثیر نداره قطره ویتاگنوس بخور اگه حامله نبودی

از روز سوم پریودی تا ۲۰روز ناشتا ۴۰قطره بخور معجزه میکنه ینیمعجزه

بعد اگه نتیجه گرفتی برام‌دعا کن ☺️

2740
عزیزم این مقدار تاخیر حب تست بزن.اول و اخرش باید بفهمی ک هست یا نیس.شما که قصد بارداری داری باید مشک ...

منم چون فلیکول بالغ ۱۸ داشتم و الان عقب انداختم خوشحالم ولی اگه بی بی چکم منفی بود چیکار باید کنم؟

خدایا عاشقتم
کلومیفن خوردی

شما تست بزن فوقش یه لحظه اذیت بشی ولی خیالت راحت میشه ترچند واقعا اذیتی نداره.البته درک میکنم نتیجه ش ادمو اذیت میکنه وقتی باب دلت نباشه ولی از سردرگمی خیییلی بهتره

شما تست بزن فوقش یه لحظه اذیت بشی ولی خیالت راحت میشه ترچند واقعا اذیتی نداره.البته درک میکنم نتیجه ...

اره راست میگی

اول و اخر باید بفهمم چیه

خدایا عاشقتم
منم چون فلیکول بالغ ۱۸ داشتم و الان عقب انداختم خوشحالم ولی اگه بی بی چکم منفی بود چیکار باید کنم؟

اصلا ناراحت نباش اتفاقا باید خدارو شکر کنی چون اون صلاح تورو می‌دونه.اگه بهت یده و دو هفته یا یکماه بعد سقط کنی اونموقع بدتر عذاب میکشی میگی کاش نمیداد و نمیگرفت.بسپار ب خود خدا.اگه صلاحت باشه حتماعنایت کرده.الانم تست داری برو بزن نترس.نتیجه ش رو هم بذار اینجا یعنی عکسشو☺️☺️

اصلا ناراحت نباش اتفاقا باید خدارو شکر کنی چون اون صلاح تورو می‌دونه.اگه بهت یده و دو هفته یا یکماه ...

الان سرکارم ۶ میرسم خونه تست میزنم انشالله با خبرای خوب میام عکس تست رو میزارم

خدایا عاشقتم
2706