2737
2734
عنوان

خسته شدم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 27 پست
جای خواهرت تو بهشت باشه غصه نخور زندگی همینه نی نی خوشگلت هم اذیت نکن. مامان جونی ببین خدا اونو از ...

خیلی سخته شبا وقتی میترسیدم میگفت بیا دستم رو بگیر و بخواب بعد زایمانم مریض شدم خودش بردم دکتر بعد من هیچ کاری نتونستم بکنم 

حال من خوب است اما تو باور نکن!
خیلی سخته شبا وقتی میترسیدم میگفت بیا دستم رو بگیر و بخواب بعد زایمانم مریض شدم خودش بردم دکتر بعد م ...

قرآن بخون هم به نیت خواهرت و هم آرامش قلبت.از خدا بخواه که خودش تحمل این غم بزرگو بهتون بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی سخته شبا وقتی میترسیدم میگفت بیا دستم رو بگیر و بخواب بعد زایمانم مریض شدم خودش بردم دکتر بعد م ...

درکت میکنم

من هم داغ دیدم میدونم چه روزهای وحشتناکیو میگذرونی😔

خواست خدا این بوده و ما در برابرش ناتوان و تسلیمیم

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

[QUOTE=308486329]قرآن بخون هم به نیت خواهرت و هم آرامش قلبت.از خدا بخواه که خودش تحمل این غم بزرگو بهتون بده[/QUOTE

نمیتونم اصلا نمیتونم کنار بیام هر پنجشنبه یه قبر نشونم میدن میگن این عزیزته

2731

من دو تا بچه ی شیر به شیر دارم.  پسراخری 4 ماهه باردار  بودم که بابام سکته کرد.  قبلی هم 10 ماهه و نوزاد بود.  خیلی حالم بد بود خیلی.  پسرم به دنیا اومد پدرم فوت شد.  من با دو تا بچه ی کوچیک اعصاب خراب و داغون.....  درکت میکنم

راضی باش به رضای خدا 
[QUOTE=308486329]قرآن بخون هم به نیت خواهرت و هم آرامش قلبت.از خدا بخواه که خودش تحمل این غم بزرگو ب ...

حتما مراسم تدفین نبودی که باور نکردی 

شما هنوز به مرحله پذیرش نرسیدی یکم زمان بگذره میپذیری

ما محکومیم به ادامه دادن و هرکدوممون به همون اندازه که خدا مقدر کرده تو این‌دنیازنده هستیم خواهر شما هم تا همینجا عمرشون بدنیا باقی بوده هممون میریم‌ی روز 

فقط میدونم ادم ب واسطه اعمال خوبش انقدر اونجا آرامش داره که دوستنداره دیگ برگرده روی زمین و رفتگانمون ب حال ما غصه میخورن که چقدر این دنیای فانیو جدی گرفتیم و از آخرت غافل شدیم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2738
حتما مراسم تدفین نبودی که باور نکردی  شما هنوز به مرحله پذیرش نرسیدی یکم زمان بگذره میپذیری م ...

نه تازه زایمان کرده بودم با یه نوزاد ۱۱ روزه که فقط گریه میکرد شب تا صبح  نمیخوابید با بخیه

حتما مراسم تدفین نبودی که باور نکردی  شما هنوز به مرحله پذیرش نرسیدی یکم زمان بگذره میپذیری م ...

خواهرم فرشته بود نه این که حرف من باشه نه حرف کل شهر بود مهربون نجیب خیلی به همه محبت میکرد 

نه تازه زایمان کرده بودم با یه نوزاد ۱۱ روزه که فقط گریه میکرد شب تا صبح  نمیخوابید با بخیه

عزیزم خیلی سخته 

انشالله اون‌دنیا سر سفره ی حضرت زهرا هستش

وقتایی که بیتابی واسش قران بخون عزیزم خواهرت الان به شما احتیاج داره 

به نیتش به نیازمند صدقه بده قران بخون پول بدین اگر نماز قضا داره بخونن واسش فک نکن‌خواهرت رفتو تمام شد اون شمارو میبینه و چشمش به کمک شما دوخته شده 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
خواهرم فرشته بود نه این که حرف من باشه نه حرف کل شهر بود مهربون نجیب خیلی به همه محبت میکرد 

عزیزم خداروشکر حتما جاش خیلی خوبه 

به فکر کوچولوت باش بخاطر همسرت و بچه هان سعی کن با این‌داغ کنار بیای 

عزیزم خداروشکر حتما جاش خیلی خوبه  به فکر کوچولوت باش بخاطر همسرت و بچه هان سعی کن با این‌داغ ...

سعیم رو میکنم ولی یه وقتا واقعا نمیشه