2733
2739
عنوان

خسته شدم😭😭😭

333 بازدید | 27 پست

تا بچم بدنیا اومد خواهرم رو که تازه ازدواج کرده بود رو تو تصادف ازدست دادم اون موقع فقط بچم ۱۱ روزش بود خیلی دلتنگشم خیلی بهم ریختم خواهرم رفیقم بود با دو سال اختلاف سنی  الان بچم تو هفت ماهه خیلی غر میزنه خیلیییی کم خوابه نزدیک یک ساعت تلاش کردم بخوابه نخوابید اخرش عصبانی شدم دعواش کردم بچم طفلی بغض کرد و بعد نیم ساعت خوابید خیلی ناراحتم و پشیمون

حال من خوب است اما تو باور نکن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم متاسفم روحش شاد خدا صبرتون بده

حق دادی ادم بااین شرایط طبیعیه بهم بریره کلافه و عصبی بشه 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2731
عزیزم واقعا حق داری

خیلی روزای سختی رو گذروندم حتی به خاطر حالم نتونستم تو خاکسپاری باشم اخرین بار خونه خودمون خواهرم رو دیدم و تمام همش میگم کاش کابوس بود

خیلی روزای سختی رو گذروندم حتی به خاطر حالم نتونستم تو خاکسپاری باشم اخرین بار خونه خودمون خواهرم رو ...

درکت میکنم عزیزم

همینطوری هم بعداز زایمان افسردگی میگیرن شما که ...

بمیرم برای خودت و بچه ات...😔

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
غم آخرتون باشه.حق داری شوهرت باید بیشتر هوای شما رو داشته باشه

اوایل داشت ولی الان نه با یه بچه فوق العاده کم خواب و نق نقو فکر میکنن زود باید فراموش کنم اما نمیشه ۴۰ روز بعد عقدش اون حادثه افتاد درک نمیکنه چقدر سخته

2740

جای خواهرت تو بهشت باشه

غصه نخور زندگی همینه

نی نی خوشگلت هم اذیت نکن. مامان جونی ببین خدا اونو از قبل فرستاده که تو رو سرگرم کنه زیاد غصه نخوری

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

خدا رحمتشون کنه و به شما هم صبر و ارامش بدهحق دارین .اگه میتونین چند روز برین خونه مادرتون.تنها نمونین تا از این حال و هوا بیرون بیاین.

فکر کنم شما تو همون شهری هستین که خانواده منم اونجا زندگی میکنن.از یکی از تاپیکای قبلیتون فهمیدم

اوایل داشت ولی الان نه با یه بچه فوق العاده کم خواب و نق نقو فکر میکنن زود باید فراموش کنم اما نمیشه ...

اره .سواره از پیاده خبرنداره، تو هم مشکلی براش پیش اومد بیتفاوت باش تا بفهمه

خیلی روزای سختی رو گذروندم حتی به خاطر حالم نتونستم تو خاکسپاری باشم اخرین بار خونه خودمون خواهرم رو ...

😭😭😭😭امان از رفتگان بی برگشت 

امان از دیدار هایی که به قیامت کشیده میشه 

عزیزم سوگ دوره داره از ۶ماه تا دیگه حداکثر یکسال طول میکشه مراحلش اگه بعد یکسال روبراه تر نشی خطرناکه 

خیلی سخته عجیبم سخته داغ عزیز اونم مرگ ناگهانی مثل تصادف یکی بیمار میشه سالها درد میکشه اطرافیان ب مرگ طرف راضی میشن ولی مرگ‌ناگهانی ادمو شوکه میکنه

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی