2737
2734
وای مامان روشا دوباره عمل شدی؟
دیانا جونم عاشقتم مامانی ❤❤ خدایا این حس قشنگ مادری رو قسمت تمامی منتظرین کن 💕💕💕💕💕💕💕💕 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احساس میکنم شکمم بزرگتر شده
دیانا جونم عاشقتم مامانی ❤❤ خدایا این حس قشنگ مادری رو قسمت تمامی منتظرین کن 💕💕💕💕💕💕💕💕 💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗💞💗
2742
خدا خودش کمکم کنه
وای وحشت دارم دیگه از اتاق عمل انقدر که اذیتم کردن
عزیزم اگه عسل طبیعی ومطمین داری بریز روزخمت وبایه دستمال تمیز ببندش عسل عفونتومیکشه من خالم چندماهه پیش سزارین کرده بود شب یهو میبینه بخیه ش بازشده نصفشو واصلایه جورخیلی بدی شده بود شب روش عسل میذاره فرداش میره پیش دکترش خیلی ترسیده بود دکی میبینه کاملا بسته شده وعفونت هم نداره
2740

وای خیلی ترسیدم از تاپیکت  منم یکماهه سزارین کردم  خدا کنه اتفاقی نیافته

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر
2706