2737
2739
عنوان

تجربه لاغری من

4388 بازدید | 26 پست

تجربه لاغری من با سلام من بیست و پنج کیلو اضافه وزن داشتم ده سال تلاش کردم اما موفق نشدم وزن کم کنم اما با مطالعه موفق شدم به وزن دلخواهم برسم می خوام تجربیاتم رو به اشتراک بزارم که شاید بدرد شما هم بخوره در درجه اول استارت لاغر شدن من بدترین اتفاق ممکن بود که برام پیش اومد تو خونه بودم دخترم داشت توت فرنگی می خورد من یه شکلات از یخچال برداشتم دخترم سه سالش بود اون زمان شکلات رو دید هول شد که از من بگیرتش و توت فرنگ پرید گلوش فورا به پشتش زدم ومالش دادم و برش گردوندم حدود یک دقیقه نفس نکشید کاملا نا امید شدم در لحظه آخر خدا بهم برش گردوند از هرچی شکلاته بیزار شدم شما هم به بدترین اتفاق ممکن فکر کنید که شما رو از خوردن منع کنه و طوری بهش فکر کنید که رخ داده در مرحله اول تو اینترنت سرچ کنید شکم شش تکه در سی روز و در سایت بیتوته شش تا تمرین شکمی هست با یک برنامه تمرینی که مطالعه کنید تمرینا به پنج قسمت شش روزه تقسیم شده که هر شش روز سنگین تر می شه هر روز هم که تمرین کنید یک روز استراحت داره من روزی در میان ساعت شش صبح تمرین رو انجام می دم بعد صبحانه می خورم  مهم ترین نکته بعدی کره بادام زمینیه هر صبح با صبحانه نان تست جو یک تا دو قاشق غذا خوری می خورم با نان تست جو البته یک لیوان شیر همراهتون داتشه باشین که هر تیکه رو خوردین با شیر بدین بره پایین چون به سقف دندانتون می چسبه و اینطوری خوردنش راحت تره اصلا چای رو پیشنهاد نمی کنم چون شما زمانی که وزن کم می کنید شدیدا به ویتامین های ضروری نیاز دارین و چای دیواره های ویتامین ها رو تخریب می کنه و مانع می شه اونا کار خودشون رو بکنن و از بینشون می بره  کره بادام زمینی رو اکثر سوپر مارکت ها دارن اما من به دلیل داشتن مواد نگهدارنده نمی خرم خودم بادام زمینی تازه که دارای غلافه می خرم پاک می کنم و به عطاری هایی که دستگاه مخصوص کره گیری دارن می برم کاملا تازه مقوی هستش و میدونم چی می خورم  خوردن صبحانه کره بادام زمینی باعث می شه تا شب دیگه گرسنه نشم نان لواش رو حذف کردم هر نان لواش و نان تست سفید  تقریبا دوقاشق غذا خوری شکر داره البته من چیز هایی که خیلی دوست دارم هفته ای دو هفته  یک بار نهار می خورم مثله مرغ سوخاری یا پیتزا اما تقریبا از ساعت سه یا چهار به بعد دیگه چیزی نمی خورم مگه گشنه باشم و غذاهای سالم می خورم اونم کم شکلات و شیرینی رو تقریبا قطع کردم قبلا روزی چند تا شکلات بزرگ می خوردم اما کره بادام زمینی قند بدنتون رو تنظیم می کنه  باعث می شه میلی به این چیزا نداشته باشین شام ها هم اگه یکم گرسنه باشم کاهو کدو قارچ فلفل دلمه ای ذرت نخود سبز رو گریل می کنم با سرکه بالزامیک می خورم البته اکثرا شام نمی خورم شب ها هم اصلا میوه نخورید قند ساده دارن یه سریشون چاق کنندس اما خیار و سیب  

من مرد هستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم رژیم گرفتم ۶۹ کیلو بودم الان ۶۴ کیلو شدم 

وزن هدفم ۵۰ 

اوایل اراده نداشتم .... رژیم ک گرفتم الان جزئی از روتین زندگیمه این رژیم

|army|انقدر اذیتم نکنید من کسی رو ندارم هوامو داشته باشه(:!
منم رژیم گرفتم ۶۹ کیلو بودم الان ۶۴ کیلو شدم  وزن هدفم ۵۰  اوایل اراده نداشتم .... رژیم ...

مگه قدت چقده ؟موظب باش اگه وسواس رژیم بگیری صورتت اندامت رو نابود می کنی

من مرد هستم 
2738
من وقتی ورزش میکنم سایز کم میکنم خوش فرم میشم ولی وزنم کم نمیشه ایرادش کجاست؟ 

باید به خودت شک بدی نهار امروز یه پیتزا بخور سعی کن شام سبک بخوری یا تونستی نخور

من مرد هستم 
2706