2737
2739
عنوان

شده توی مجردیتون...

195 بازدید | 18 پست

نظرتون نسبت ب متاهلی و ازدواج در اینده تون روشن باشه و تهههه دلتون حس کنید اگ ازدواج کنید خوشبخت میشید؟ ن ازون فانتزیای صورتی هاااا ن 

ازونا ک واااقعا حس میکردید زندگی در رفاه و ارامشی دارید و کیسای خوبی براتون میاد و اینطور هم شده!!!

خانم عصبی ولی منطقی😎🤟🏼 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

تا حدی بله

زندگی واقعی متاهلی، هیچیش نمیتونه شبیه به فانتزیای صورتی باشه.

همین زندگی که داریمه، با وجود یک نفر دیگه که اونهم بخشی از دردها و مشکلاتمون رو از دوشمون برمیداره، و بخشی از مشکلات خودش رو به ما میده. امیدوارم متوجه شده باشی دوست گلم.

2738
نه ... من هیچ روزنه ی روشنی نیسبت ب متاهلی ندارم . متاهلی مسولیت میخواد با اینکه 32 سالمه

امید از خیلی جوونا رفته 

بعدم از سی ک بگزره اصولا ب ازدواج زیاد فکر نمیکنن خیلیارو دیدم دیگ امیدی ندارن

خانم عصبی ولی منطقی😎🤟🏼 
خدا اگه ی قیافه ب من میداد ک من الان ی بچه ده سالع داشتم

ن ب قیافه نی خدایی 

خدا هیچ کس رو بدون جفت نزاشته 

من دختر عمه م ۳۵ سالگی ازدواج کرد خوشگلم بود 

داداشم ۴۲ سالشه هم خوشگله هم دستش ب دهنش میرسه هم قد بلنده دختر حتی میاد دم نمایشگاهشبا ماشین وایمیسته یا طرف اومده بود گفته بود من همه خواستگارامو بخاطر تو رد کردم 

اما هنوز مجرده🙁 میدونیم خدا بهترینارو براش در نظر میگیره شمام همینطور

خانم عصبی ولی منطقی😎🤟🏼 
ن ب قیافه نی خدایی  خدا هیچ کس رو بدون جفت نزاشته  من دختر عمه م ۳۵ سالگی ازدواج کرد خوش ...

این دیگه از اون حرفا بود اون ک همه اینا رو داره چرا مجرده ...من تا حالا ده بار ازدواج کرده بودم

این دیگه از اون حرفا بود اون ک همه اینا رو داره چرا مجرده ...من تا حالا ده بار ازدواج کرده بودم

خدا ریشه این بعضی مطلقه ها رو بکنه جیگر خونواده هارو خون میکنن

خانم عصبی ولی منطقی😎🤟🏼 
2706