2733
2739

هم ارزش خودتون پایین میاد 

هم حرفتون کرسی نمیشینه

هم همسرتون هیچوقت برای هیچ چیزی حق رو به شما نمیده 

اگه میخواید آرامش داشته باشین شده اصلا ازدواجم نکردین این مسئله بزرگ رو نپذیرید وگرنه هر روز جنگ و دعواست

عزیزم همه خانواده ها مثل هم نیستن

خب این درسته ولی از اول همه همینو میگن مشکلات خاص خودشو داره باور کن اینو با تجربه داشتن از خانواده ای میگم که حتی خیلی هم خوب هستن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زندگی کردن نزدیک خانواده شوهر یعنی نابود شدن استقلال 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2740
خب این درسته ولی از اول همه همینو میگن مشکلات خاص خودشو داره باور کن اینو با تجربه داشتن از خانواده ...

میدونم. من خودم موافق اینم ک یه فاصله ای باشه، حتی کم.

مثلا یه کوچه، یه خیابون. ولی فاصله باشه. اما خب بودن کسایی که توی یه ساختمون باهم بودن ولی دچارمشکل نشدن.

همه چی برمیگرده به رفتار پدر مادر، شوهر، خودِ عروس 

هر کدوم به جدایی رفتار درست رو داشته باشن مشکلی پیش نمیاد

فقط و فقط شانس هست و البته رفتار شوهر

مورد دیدم پسر اولش کلا هرکاری داسته در خدمت بوده کمک نکرده بهشون در زندگیشون دخالت کرده  هیچ وقت نه کمک مالی بوده نه روحی دنبال نیش و کنایه بهه عروس

همون مادرشوهر بعد  چند سال  عروس بعدی یه طبقه اس زندگیمیکنه دخالت مطلقا همش نهار شام اونجاست مریض بشه مواظبشه .....به خاطر پسرش کلمه ای نمیگه عروس ناراحت بشه  و تمام کارها همچنان با پسر اول!

قبول دارم،خودم ۳ سالم نیم طبقه بالاشون بودم خیلی هم خانواده خوبی هستن تو اون مدت هم اختلافی بینمون پیش نیومد ولی قطعا من و اونها خیلی خیلی خیلی ملاحظه کردیم که اینطور گذشت،وقتی خودمون خونه خریدیم و مستقل شدیم احساس میکردم از قفس آزاد شدم

میدونم. من خودم موافق اینم ک یه فاصله ای باشه، حتی کم. مثلا یه کوچه، یه خیابون. ولی فاصله باشه. اما ...

درسته حرفتون کاملا

ولی قبول کنید اون شوهره وابسته و وابسته تر میشه به خانوادش

و جایی برای به یاد داشتن همسرش نمیزاره 

وگرنه خانومی که روز اول نزدیک بودن رو پذیرفته یهو به سرش نمیزنه که دور شه

قبول دارم،خودم ۳ سالم نیم طبقه بالاشون بودم خیلی هم خانواده خوبی هستن تو اون مدت هم اختلافی بینمون پ ...

آره یه سری مسائل پیش میاد که آدم حتی اگه بخواد نادیده هم بگیره بازم بازممم بعدا متوجه میشه که ای وای چقد تحت فشار بودم و نمیدونستم 

یه سری محدودیتها

یه سری مهمونیا

یه سری دورهمیا از اکثر اینا منعه آدم حتی خانواده هم خیلی خوب باشن آدمه که معذبه

2706