2752
2734
عنوان

🚫نزدیک خانواده شوهر زندگی نکنید📌

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 23 پست
درسته حرفتون کاملا ولی قبول کنید اون شوهره وابسته و وابسته تر میشه به خانوادش و جایی برای به یاد د ...

خب منم میگم اگه هر کدوم رفتار درست داشته باشن مشکل پیش نمیاد دیگه

مثلا هر کدوم سرشون ب خودشون گرم باشه

شوهر اولویتش همسرش باشه در هر حال

خانواده شوهر توقع های زیادی و بیجا نداشته باشن مثلا جایی بخوان برن بگن پسرشون اونا رو ببره، یا کاری داشته باشن دائم توقع کمک داشته باشن و استقلال رو از پسر و عروس بگیرن

اگه این چیزا نباشه میتونن راحت زندگی کنن

بالاخره تو هر چیزی استثنا هم وجود داره دیگه

بازم میگم من نظرم فاصله داشتنه، اما رفتار درست متقابل در کنار هم بودن باعث مشکل نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وایییی بخدا میشی انباری از حرف داشتن ها و سکوت کردنها 

من اصلا نزدیکشون نرفتم چون میدونستم مساوی با طلاق هرماه نصف حقوقمون دادیم اجاره ولی در ارامش زندگی کردیم

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2731
من اصلا نزدیکشون نرفتم چون میدونستم مساوی با طلاق هرماه نصف حقوقمون دادیم اجاره ولی در ارامش زندگی ک ...

انشاالله در دوری زندگی خیلی خوبی داشته باشین عزیزدلم🥰

موافق اما امان از روزی که چاره ای نداشته باشی

من نوزده سالمه و هفده سالگی ازدواج کردم و تجربه ای نداشتم و به دلیل ازدواج راه دور خواهرم با غریبه نمیدونستم همچین چیزایی در انتظارمه ولی خیلی تحت فشارم 

همسرم اولویتش خانوادشه 

خانوادش همش کارشون بهش میفته

همسرم بخاطر کارش اصلا خونه نیست در هفته یکی دو روز هست که اختیار اوناس

پدرشون و مادرشون مریضه و پیر 

این همسره هم با احترامه و خوبه البته تا زمانی که نگفته باشی از نزدیک بودنه داره به منِ بیچاره فشار میاره 

همینو که میگی انگار فوش مادر دادی میگه برو پی زندگیت من همینقدر وابسته هستم بهشون:/

کاش میتونستم برگردم به دوسال پیش

اصلا غوز بالا غوز😂

من نوزده سالمه و هفده سالگی ازدواج کردم و تجربه ای نداشتم و به دلیل ازدواج راه دور خواهرم با غریبه ن ...

آره خیلی سخته. سعی کن روی این قضیه خیلی زوم نکنی . حالا دیگه شده کاریش نمیشه کرد. سعی کنید مستقل بشید کم کم. تا اون موقع هم دیگه خودتو بزن به بی خیالی

آره خیلی سخته. سعی کن روی این قضیه خیلی زوم نکنی . حالا دیگه شده کاریش نمیشه کرد. سعی کنید مستقل بشی ...

ما از لحاظ مالی کاملا اوکی هستیم و همین الانم بخوایم میتونیم بریم ولی بحث این وابسته بونس:/

خونه یکی از برادراشم اینجان تازه طبقه سوم ما چهارم خودشون دوم 😢😂