2733
2734
عنوان

سالن مهدیس حسینی افتضاااااح

192 بازدید | 11 پست

سلام خانما من سالن مهدیس حسینی (الما بیوتی)بلوار فردوس موهامو کراتین کردم کل موهام ریزش گرفته کف سرم سوخته همش تبلیغات دروغ.

قبل از اینکه برم هزینه رو بهم ۲ اعلام کردن،بخدا ۴ تومن هزینه ش شد و موهوم ریزش وحشتناک گرفته...

هیچ جا رو ندیده بودم قبل از شروع کار بیان بالای سرت با گوشی پول پرداخت کنی برای اینکه مالیات رو دور بزنن،رفتارشون بشدت زشت بود،بهداشتشون صفر بود ،کلی مو به برساشون چسبیده بود و حال بهم زن بود 

بشدت آدمای پولکی و حقه بازی بودن.

خدا ازشون نگذره.

این دوتا تاپیک رو زدم که توروخدا مثل من گول نخورید 

بخدا یدونه مو توی سرتون نمیمونه 

هرگز اونجا نرید 

و خیلی تحقیق کنید برای انجام کراتین و ریباندینگ...

مادر این مهدیس میاد بالای سر مشتریا که چک کنه پرداختیاشونو،بخاطر اینکه مالیات رو بپیچونن باید با گوشی پرداخت کنن مشتریا.

بشدت مبتدی 

بهداشت صفر

رفتارشون زشت و زننده

فقط تبلیغات دروغ 

مهارت کار صففففففففففر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو شکایت کن دیه موهات بگیر حداقلدبعدش غصه نخوری اقدامی نکردی

...من همه جا پز ائمه رو میدم ناامیدم نکنید همه جا توچله ها ب بقیه میگفتم نا امید نشید خدا حاجتتون میده ومیشد!حالا هم ب من سائل همیشگی منت بزارید وحاجتم بدیدخدایا تک تک ائمه رو قسم میدم ب چادر خاکی مادر حضرت زهرا(س)دیگه دست رو نقطه ضعف اولاد پیغمبر گذاشتم حاشا که حاجتم ندید ....خدایا دستمو بگیر ....قول میدم تا اخر عمرم هرمالی رو ب دست بیارم خرج نشر دین وائمه معصومین سلام الله علیهم کنم ...کاربرا تورو خدا شما رو ب جان عزیزانتون قسم میدم برامون دعا کنید ....غبطه خور حاجت گرفته هام!!!
2740
با بقیه چیزا کار ندارم ولی اکثرا کراتین ریزش میاره

قبلش سوال کردم و شرایطم گفتم که نمیخوام ریزش بگیره 

گفتن اگه به کف سر بخوره ریزش داره 

بخدا کل مواد رو زدن به کف سرم 

حین اتو کشی هزار بار اتوی داغ به کف سرم خورد

خدا نگذره از این دروغگو 

حرومش بشه این پولا