2737
2739

اگه الان خدا مثل یک دوست صمیمی کنارت نشسته بود، و مثل دوتا دوست باهم گپ میروید؟  چی می گفتی؟ چی ازش میخواستی؟

خودم اول بگم، ازش مطمئنا گله میکردم بابت این که منو خلق کرده، ازش می پرسیدم که هدف و دلیلش بابت این که منو آفریده و این همه سختی و تلخی های که داشتم تو زندگی چی بوده؟ 

ازش می پرسیدم چی شده که منو مستحق یک زندگی سخت و پر از رنج و دلشکستگی دیده؟

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میگفتم چرا منو خلق کردی چرا اینقد زندگیم گره داره چرا چرا چرا

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡

کمکم کن خستم دیگه طاقت مشکل ندارم کمکم کن همه چی به خیروخوشی حل بشه

چقدر اتفاق افتاد فکر کردیم نمی تونیم......اما خـــــــــــــــــدا همه چیو درست کرد😃❤خــــ😍ـــــدایـــــا شکرت 😁
2740

به خدا میگفتم چرا این همه سال بهمون فحش بی احترامی کردن، اینقدر بدبختی فقر کشیدیم. چرا زندگی خوبی دارن.

ولی میدونم بعدش پشیمون میشم، چون میدونم حرف زدن این مدلی اشتباه هست. و خدا رنجیده میشه. باید صبور باشم. ولی صبری هم نمونده. بازم پناه میبرم به خدا.

خدایا خودت رحم کن بهمون و نجات مون بده.

خدا خیرتون بده برای سلامتی و ظهور امام زمان عج صلوات بفرستید. و اگه راضی بودید برای آرامش و عاقبت بخیر شدن خانواده ام دعا کنید.                     هر گنه کاری، آینده ای دارد؛ و هر پرهیزگاری ،گذشته ای.     #قضاوت-ممنوع.... هرکسی لایک میکنم حتما براش صلوات میفرستم.

میگفتم 

دوستت ندارم

برو پبش همونایی که همیشه هواشونو داری

یه شغل چیه که برا من جور نکردی

خودت دیدی کلی بیشتر از بقیه تلاش کردم

اما اون دوستام که زندگیشون راحت تر بود و یک دهم من تلاش نکردن راحت به چیزی که من میخواستم رسیدن.

یه پدر تعصبیه بی پول و بداخلاق بهم دادی

توی یه جای پرت، 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋