2733
2739

کسی تو مازندران خانه ی امن سراغ داره؟احتیاج دارم چند روز جام امن باشه..کسی رو ندارم و تنهام یه دختر دارم....همسرم میخاد منو بکشه

روحت شاد 

یه صلوات همینجوری بدین،اون دنیا نیاز میشه :)                                                                                                               اینجا اگه با نظرشون مخالفت کنی از نظر اونا افغانی هستی پس ببین و رد شو   

وا چرا خب؟؟

وزن اولیه ۸۷.     وزن فعلی ۷۵.     وزن هدف ۷۰.   خوشبختی یعنی واقف بودن به اینکه که هر چه داریم از رحمت  خداست و هرچه نداریم از حکمت خدا برام دعا کن دوباره مامان بشم دلم میخواد دخترم یه برادر داشته باشه تنها نباشه خداروشکر میکنم یه دختر سالم و ناز دارم دلش داداش میخواد یعنی میشه بیام اینجا بگم بی بی چکم مثبت شده و خدا بهم یه پسر سالم داده لطفا قضاوت نکنید که آی تو چقدر دختر ستیز هستی بله اینجا به کسایی که دختر دارن و میخوان بعدی پسر بشه میگن دختر ستیز ولی من اونطوری نیستم عاشق دخترممم                                                                         از خرداد سال ۱۴۰۱ در حال اقدام هستم ولی خدا تا الان نداده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلانتری

❌مرگ بر صهیونیست کودک کش🇮🇱❌برای کودکان مظلوم فلسطینی 🇵🇸😭                        پولدار بد می‌بینی،.                              از پول بدت نمیاد...                  دیندار بد می‌بینی،.                  از دین بدت میاد؟!             آدم باش....
2742

اگر همچین احتمالی رو میدی، حتما خانواده ت و سپس پلیس در جریان بذار. 

عضو سازمان نظام روانشناسی، روان درمانی و مشاوره اختلالات فردی( افسردگی، وسواس، اضطراب و..) و مسائل و مشکلات بین فردی و روابط، مشاوره پیش از ازدواج. اجرا و تفسیر تستهای تخصصی روانشناسی. مشاوره آنلاین و حضوری. 
2740
2706