2752
2734

کسی تو مازندران خانه ی امن سراغ داره؟احتیاج دارم چند روز جام امن باشه..کسی رو ندارم و تنهام یه دختر دارم....همسرم میخاد منو بکشه

روحت شاد 

یه صلوات همینجوری بدین،اون دنیا نیاز میشه :)                                                                                                               اینجا اگه با نظرشون مخالفت کنی از نظر اونا افغانی هستی پس ببین و رد شو   

وا چرا خب؟؟

وزن اولیه ۸۷.     وزن فعلی ۷۵.     وزن هدف ۷۰.   خوشبختی یعنی واقف بودن به اینکه که هر چه داریم از رحمت  خداست و هرچه نداریم از حکمت خدا برام دعا کن دوباره مامان بشم دلم میخواد دخترم یه برادر داشته باشه تنها نباشه خداروشکر میکنم یه دختر سالم و ناز دارم دلش داداش میخواد یعنی میشه بیام اینجا بگم بی بی چکم مثبت شده و خدا بهم یه پسر سالم داده لطفا قضاوت نکنید که آی تو چقدر دختر ستیز هستی بله اینجا به کسایی که دختر دارن و میخوان بعدی پسر بشه میگن دختر ستیز ولی من اونطوری نیستم عاشق دخترممم                                                                         از خرداد سال ۱۴۰۱ در حال اقدام هستم ولی خدا تا الان نداده 

کلانتری

❌مرگ بر صهیونیست کودک کش🇮🇱❌برای کودکان مظلوم فلسطینی 🇵🇸😭                        پولدار بد می‌بینی،.                              از پول بدت نمیاد...                  دیندار بد می‌بینی،.                  از دین بدت میاد؟!             آدم باش....
2731

اگر همچین احتمالی رو میدی، حتما خانواده ت و سپس پلیس در جریان بذار. 

عضو سازمان نظام روانشناسی، روان درمانی و مشاوره اختلالات فردی( افسردگی، وسواس، اضطراب و..) و مسائل و مشکلات بین فردی و روابط، مشاوره پیش از ازدواج. اجرا و تفسیر تستهای تخصصی روانشناسی. مشاوره آنلاین و حضوری. 
2706