2733
2739

میگن این بیماری درمان نداره و فقط کنترل میشه 

اما من میگم خدا بخواد درمان هم میشه 

به نظرتون باید چه دعاهایی بخونم و کلا چیکار کنم 

وقتی زیاد حرص بخوری غصه بخوری در کل افسرده باشی عصبی باشی باعث ام اس میشه درمان داره شوهر من بعد فوت پدرش ام اس گرفت ولی از موقعی فهمید سعی کرد حال خودشو خوب کنه غصه نخوره حرص نخوره شاد باشه خدارو شکر الان ده ساله بیماری دیگه برنگشته

یکی از عزیزانم درگیرش شده 

این درسته که خدا بخواد شفا میده منم اعتقاد شدید دارم ولی در کنارش نباید از درمان غافل شد 

داروهاتون رو به موقع مصرف کنید و همیشه همیشه همیشه از استرس دور باشید و شاد زندگی کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی زیاد حرص بخوری غصه بخوری در کل افسرده باشی عصبی باشی باعث ام اس میشه درمان داره شوهر من بعد فوت ...

عزیزم میشه چندتا سوال بپرسم؟ اگه دوست داشتین جواب ندین

دفعه ی اول حمله بهشون دست داد که متوجه بیماری شدن؟ چند تا پلاک دارن؟ دکتر نوع ام اس رو بهشون گفته؟ 

چه دارویی مصرف میکنن؟ الان یعنی علائمی ندارن؟ 

2731
یکی از عزیزانم درگیرش شده  این درسته که خدا بخواد شفا میده منم اعتقاد شدید دارم ولی در کنارش ن ...

عزیزم چطور میشه از استرس دوری کرد؟ 

به هرحال سرکار چالش پیش میاد 

امتحان درسی باشه استرس داره 

اوضاع اقتصادی سخته 

تو این شرایط چطور باید ریلکس بود، نمیشه که هم زندگی رو تعطیل کرد

عزیزم میشه چندتا سوال بپرسم؟ اگه دوست داشتین جواب ندین دفعه ی اول حمله بهشون دست داد که متوجه بیمار ...

عزیز آقای ژوله هم این بیماری رو داشت خودش گفت سعی کرد حالشو خوب کنه تا خوب شد این یک بیماری خود ایمنی هست وقتی زیاد استرس داشته باشی اینجور میشه فقط آرامش فقط ارامش