2737
2739
عنوان

شوهرم از من بدش میاد

1261 بازدید | 37 پست

عقدیم 

مثلا صبح که دوساعت از بیدار شدنش گذشته بود زنگ زدم بهش .در حد سلام و احوال پرسی حرف زدیم 

بعد سریع گفت کاری نداری؟

گفتم چیشده عجله داری!

گفت حوصله ندارم . گفتم حوصله منو نداری ؟

گفت باز شروع کردی بعدم گوشی رو روم قطع کرد  (من زیاد بهونه نمیگیرم ولی کافیه یک کلمه حرف بزنم جوری میگه بازم شروع کردی هرکس منو نشناسه فکر می‌کنه ۲۴ساعته بهونه میگیرم و غر میزنم)

همین که  سریع گفتی حوصله من و نداری مشخصه زیاد میری رو مخ 

چرا خودتو کوچیک‌میکنی؟؟ حوصله منو نداری یعنی چی😐

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

دوران عقد سمی 

دوستت نداره چرا باهات ازدواج کرده آخه ؟؟؟؟

خواهشا اگه با زبون خودش نگفت الکی واس خودت تلقین نکن

قسمت بد داستان اینجاست که:                                 ما ن ازدواج رو خواستیم                                            ن جدایی رو💔:)

اوف کلافه ام 

شوهرم بچمو برده گشنه تشنه سر کارش بعدم‌گذشته خونه مادرش 

بچم دل داره الان ننه اش شکم بجه رو با کیک و بستنی پر کرده 

مادرم از یه طرف تند تند زنگ میزنه میخواد بگه به پسرش بگم بیاد خونم زهر مار بدم سیر شه پسر گندش 

جواب مادرم نمیدم 

شوهرم جوابم نمیده سر کاره 

خونه مادر شوهرم دوره 

دلم میخواد یه خون بریزم 

این وسط مادرم شده موی دماغم میخوام‌پسرت زهر هلال خورد همش میری ابن ور اون ور منو مسئول شکم پسرت میکنی نرو مادر من نرو 

حالا این دقیقا منم وقتی شوهرم صبح ب صبح زنگ میزنه بره سر کار 😅 هی صبح بخیر میگه منو بیدار کنه منم چون خوابم میاد بی حوصله ام اون موقع .. و شاید خیلی خوب جواب ندم بعد گله میکنه ک چراا ! ولی عزیزم ب نظرم این ب خاطر بی حوصلگی موقتی ش  باشع  نه اینکه از تو بدش بیاد . بد به دلت راه نده 

پسر مادرت منظورت برادرته؟؟؟؟

اره 

مامانم پسر دوسته من‌ادم‌نبودم ۱۶ سالگی میرفتم سر کار مادرم یه ناهار برام نکه نمیداشت حالا پسرش ۲۵ سالشه من باید از جیب شوهر شکمش پر کنم 

اومدیم من نخوام منت جیب شوهره سر شکم داداشم باشه

2706