2733
2739
عنوان

علائم زایمان

51267 بازدید | 50 پست
سلام سلام😍 وقتتون بخیر. من به سونوی ان تی الان ۳۷ هفته و ۳ روز و براساس پریودی ۳۸ هفته و ۳ روزمه. ولی چون الحمدالله بارداری راحتی داشتم و اصلا سنگین نشدم همش کارامو انجام میدم.یا دارم چیزای مختلف میپزم یا خونه تمیز میکنم.حالا دیشب حسابی از بیخ و بن خونه رو تمیز‌کردم از صب دل درد و کمر درد پریودی دارم.کلااااا هم نمیدونم درد زایمان و این چیزا چیه😑😑😑میشه لطف کنید منو راهنمایی کنید اصلا درد زایمان چی جوری شروع میشه؟؟ چی هست؟؟ ممنون از لطفتون😍
بس خدا رو شکر کن ک تو بارداری اذیت نشدی یه نعمته منم اطلاعی ندارم. اما بهت حسودیم شد خخخخ!!!
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
لیانا عزیزم.واقعا حس خووبیه😍 من تازه دیروز با دست تونستم سر پسریمو حس کنم انقده ذوق کرده بووووودم😂😂😍😍به حق علی اصغر امام حسین الهی همه‌منتظرا درک کن این حالتارو
2738
خب خداروشکر. بارداری راحت خیلی خوبه دیکه بعت فعالیت درد میاد سراغ ادم ولی اینو از همه شنیدم ک هرجقد درد زایمان رو نشناسی موقعی ک بیاد سراغت میفهمی این همون درده!!!!
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
شکمت سفت میشه و میاد بالا و حس میکنی باد توش پر میکنن بعد چند دقیقه دوباره خوب میشه و سر وقت معین مثلا ۵ دقیقه دیگه دوباره تکرار میشه
داشتن مغز دلیل قطعی برای انسان بودن نیست ........ پسته و گردو هم مغز دارند ..... برای انسان بودن باید شعور داشت !!!!!
2706