2737
2734
عنوان

علائم زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 51267 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عرفانه جون .... نمیدونم حس میکنم منم انقباض دارم هر پنج دقیقه دارم ولی نمیدونم چرا فقط شبا اینجور میشم اگه انقباض زایمانه باید روزا هم بشم دیگه نه ؟؟
داشتن مغز دلیل قطعی برای انسان بودن نیست ........ پسته و گردو هم مغز دارند ..... برای انسان بودن باید شعور داشت !!!!!
2731
عرفناه جون استرس و نکرانی ک طبیعیه عزیزم توکل بر خدا.... انشاالله زایمان راحتی داشته باشی زیبا جونم اره اکه انقباض زایمان بود همه روز هم باید میبود منم وقتی میشینم انقباض دارم. اذیت میکنه میکن این هفته ها دیکه طبیعیه انقباض
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
2740
زیبا نکران نباش انشاالله به خوبی تموم میشه نکران نباش من نمدونم وزنشو والا اخر بار انومالی وزن کفتن ١٦٠کرم بود خخ
میشه برای سلامتی اقا مهدیار من یه صلوات بفرستید؟؟؟؟ (اللهم صلی علی مُحَمَّد و ال مُحَمَّد )
اصصصصلا نکران نباش تا الان ک خدا نکهدارتون بوده انشاالله از الان ب بعدم هست من تجربه ندارم کمکت کنم عزیز دلم
ممنون حلما جونم ... خدا همه بچه هارو حفظ کنه اونقدر گریه کردم که سرم داره میترکه با دلای پاکتون بهم دعا کنید ... عرفانه جان ان شالله زایمان راحتی داشته باشین
داشتن مغز دلیل قطعی برای انسان بودن نیست ........ پسته و گردو هم مغز دارند ..... برای انسان بودن باید شعور داشت !!!!!
2706