2737
2739
عنوان

دندونپزشکی اشباع میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 56 پست

دارو هم اومده باشه ۲۰۰ سال دیگه ایران نمیاد

ایرانم بیاد مردم پول ندارن بخرن

مگه الان عصب کشی هست همه عصب کشی میکنن؟

حتی پول اینم ندارن

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اون زمان که با حداقل تخصص حداکثر سود رو میتونست آدم داشته باشه برای متولدین دهه 20 و30 نهایتا 40 بود برای نسل ما باید واقعا تو رشتت بهترین باشی تا سود خوبی بکنی حالا در هر بخشی شاغل باشی

2731
2740
قطعا کسی اینطوری کار نمیکنه  یا میرن یا انصراف  بدون پزشک میمونه ایران

یه دانشگاه میزنن شبیه فرهنگیان آنقدر از توش دکتر در بیارن

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
شما میگی بین دندون و پزشکی کدوم خوبه؟

اگه شخصیت محکمی داری و با طولانی مدت بودن تحصیل توی پزشکی مشکلی نداری و از درس خوندن لذت میبری قطعا پزشکی 

ببین در نهایت پزشک متخصص از هر لحاظ خیلی بهتر از دندونپرشکه (حتی دندونپزشکی که تخصص داره)

در کل پیشرفتی که تو پزشکی هست تو دندون نیست

تکاپو برای نجات ✨️
مجوز مطب آسون نیست که 

دقیق یکی از مشکلات همینه تو تا توی دندون بخوای امتیاز و سرمایه ی مطب زدن جور کنی جسمت فرسوده شده

دندونپزشک ۲۷ ساله میشناسم که هر هفته میره فیزیوتراپی 

تکاپو برای نجات ✨️
ولی ما کمبود معلم داریم !

واسه همین به فرهنگیان اشاره کردم

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2706