2733
2764
عنوان

سن استخوانی جلوتر از سن تقویمی

8098 بازدید | 106 پست

سلام مامانی عزیزم عکس از مچ دست دخترم گرفتم سن استخوانی جلوتر از سن تقویمی بود دختر گفت زیاد قد نمی‌کشه . ممنون میشم هر کسی تجربه ای داره بگه واسه اینکه سن استخوانی جلوتر نره چکار باید کرد ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببرش دکتر بلوغ زودرس داره بهش آمپول میده جلوگیری میکنه

زیر نظر دکتر هست آزمایش و سونو نرمال بود موهای زاید پایین تنه رشد کرده ولی سینه ش رشد نکرده دکتر گفت بلوغ هنوز شروع نشده 

زیر نظر دکتر هست آزمایش و سونو نرمال بود موهای زاید پایین تنه رشد کرده ولی سینه ش رشد نکرده دکتر گفت ...

با شروع رشد سینه هاش باید آمپول بزنه 

آمپولاش خیلی هم گرونه 

ببرش بسکتبال یا والیبال که قدش بلند بشه 

داداش منم اینجور بود یه سال آمپول زد الان قدش بلند شد 

جدی میشه بگید چند سالش بود سن استخوانی چقدر جلو بود و چه آمپولی زد چون سن استخوانی پسر هم جلو بود ۱۰سالشه سن استخوانی ۱۱سال 

جدی میشه بگید چند سالش بود سن استخوانی چقدر جلو بود و چه آمپولی زد چون سن استخوانی پسر هم جلو بود ۱۰ ...

چند سال پیش بود دکتر گفت تهش بشه صد و شصت و پنج ولی الان صد و هشتاده 

آمپول هورمونی ده سال پیش ماهی سه میلیون پول آمپولش میشد 

جدی میشه بگید چند سالش بود سن استخوانی چقدر جلو بود و چه آمپولی زد چون سن استخوانی پسر هم جلو بود ۱۰ ...

پسرت قدوزنش چقدره

خدایاشکرت بابت همه چیز......انچه دلم خواست نه ان میشود.هرانچه خداخواست ان میشود
با شروع رشد سینه هاش باید آمپول بزنه  آمپولاش خیلی هم گرونه  ببرش بسکتبال یا والیبال که ...

یعنی ورزش جلوی ،جلو رفتن سن استخوانی رو میگیره ؟ خودم قدم ۱۶۲ ولی دکتر گفت نهایت بشه ۱۵۲ خیلی ناراحتم 

2706