2733
2739

که ضد آفتاب اکسول استفاده کنه؟🤔🤔🤔 مارک ترکیه ایه 

∆من اگه بخوام یروزی کافه بزنم ، فقط بخاطر اینه ک آهنگای مورد علاقمو تو گوش ملت فرو کنم :¶  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیر عزیزم

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
2731
2740
هعی پس چرا فروشنده انقد تعریفشو کرد🤔

حالا که گرفتی بزن ببین چی میشه😎

خدایاسه چیز تو زندگی قشنگن: 'خانوادم' 'انعکاس صداشون' 'تصویر شون تو اینه' 👩‍❤️‍👨🧒🏻🧒🏻🧒🏻👶🏻 خدایا مواظب خانوادم باش به خودت میسپارم❤❤
حالا که گرفتی بزن ببین چی میشه😎

فاقد چربیه فلوییدیه هیالورپنیک اسیدم ندارع اما میترسم باهاش جوش بزنم 

ضد لک هم هستش یجوریایی ترمیم کننده گفت ۴۰۰ دادم بش

∆من اگه بخوام یروزی کافه بزنم ، فقط بخاطر اینه ک آهنگای مورد علاقمو تو گوش ملت فرو کنم :¶  
فاقد چربیه فلوییدیه هیالورپنیک اسیدم ندارع اما میترسم باهاش جوش بزنم  ضد لک هم هستش یجوریایی ت ...

خب بالاخره باید استفاده کنی دیگه ببینی خوبه اینقدر پلشو دادی میخوای استخاره کنی که بزنی یانه😅

خدایاسه چیز تو زندگی قشنگن: 'خانوادم' 'انعکاس صداشون' 'تصویر شون تو اینه' 👩‍❤️‍👨🧒🏻🧒🏻🧒🏻👶🏻 خدایا مواظب خانوادم باش به خودت میسپارم❤❤