2733
2734
عنوان

خونمو گند برداشته

410 بازدید | 33 پست

حاله روحیم اصلا خوب نیست

دستو دلم شکسته

چجوریرخودمو نجات بدم😥😔

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

اگه خواهر داری بگو یه روز بیاد کمکت اونوقت قشنگ جمع میشه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیشده

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت

پاشو یه گوشه رو فقط تمیز کن و بعد بشین بقیه کاراتو انجام نده 

بعدا هروقت حال داشتی یه‌ گوشه دیگه 

یا میتونی برنامه ریزی کنی و رو کاغذ بنویسی تقسیم بندی کنی روزی دوساعت وقت بذاری فقط همون دوساعتو کار کنی بیشتر نشه 

پاشو یه گوشه رو فقط تمیز کن و بعد بشین بقیه کاراتو انجام نده  بعدا هروقت حال داشتی یه‌ گوشه دی ...

بیشتر مسئله رو۸یه داغونمه😔

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
چیشده

این مدت بدترین ضربه هایه روحی رو از اطرافیانم خوردم 

یه شکست بدیم تو کارم خوردم 

خونه نشین شدم 

فقط خداروشکر شوهرم باکلی سختی پاک شده یان داشتم به خودکشی میرسیدم

ولی همواره خانوادش عذابمون میدن 

هنوز شوهرم بدن درد داره 

من دیگه قوی نیستم '💔

چرا هممون حالمون بده 💔

انگار یه چیزی رفته 😔

همه کسایی که من از زندگیشون خبردارم حالشون گرفتست 

بقیه هم حتما حفظ ظاهر میکنن

آقایون اشغالی که از اب گل آلود ماهی میگیرن درخواست میدن

برو بمیر لعنتی

انگار یه چیزی رفته 😔 همه کسایی که من از زندگیشون خبردارم حالشون گرفتست  بقیه هم حتما حفظ ظاه ...

تقریبا همه حفظ ظاهر میکنن ، من کلی ارزو برای زندگیم و عشق و عاشقیم داشتم ولی همشون پر پر شد الان دیگه فقط به امید اخرتم دارم زندگی میکنم و قید رویاها و ارزوهامو زدم 

تقریبا همه حفظ ظاهر میکنن ، من کلی ارزو برای زندگیم و عشق و عاشقیم داشتم ولی همشون پر پر شد الان دیگ ...

چرا اخه اینجوری شد

من کلی تلاش کردم 

آخر کلی تهمت بهم زدن 

فکر میکننم آخر زمان شد ادما هیلی بد شدن

من نمیتونم از رویاهام دست بکشم

این مدت بدترین ضربه هایه روحی رو از اطرافیانم خوردم  یه شکست بدیم تو کارم خوردم  خونه نش ...

عزیز دلم واقعا شرایط سختی داری 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت
چرا اخه اینجوری شد من کلی تلاش کردم  آخر کلی تهمت بهم زدن  فکر میکننم آخر زمان شد ادما ...

چی بهت بگم عزیزم منی دارم باهات حرف میزنم ۱۸ سالمه ولی اونقدر زجر تو زندگیم کشیدم پیر پیر شدم انگار ۴۰ ساله ها دلمرده شدم ، منم خیلی زحمت کشیدم برای خانوادم برای عزیزانم اطرافیانم ولی چیزی نصیبم نشد جز بی احترامی و تحقیر ، سپردم فقط به خدا باور کن تو زندگیم به یک نفر ظلم نکردم ولی هر کسی از راه رسید یه خنجری زد به من و رفت

چی بهت بگم عزیزم منی دارم باهات حرف میزنم ۱۸ سالمه ولی اونقدر زجر تو زندگیم کشیدم پیر پیر شدم انگار ...

انگار سزای هوبی بدی شده 

ماهرچی خوردیم از دله پاکمون بود 

بیچامون کردن 

من دلم نمیاد کسیو آزار بدم

به شوهرم گفتم 

بریم یه جایی که غریب باشیم 

دیگه تحمل ادمارو ندارم

2706