2737
2739

الان یک هفتس آبریزش بینی وعطسه وتب وسرفه خشک دارم،قرص سرماخوردگی واستامینوفن آنتی هیستامین میخورم،دمنوش بابونه بالیمو وسنجبیل هم میخورم دوباردرروز

دیگه چیکارمیتونم بکنم زودتر خوب شم؟بااین حالم مجبورم برم سرکارواقعانمیکشم دیگه😭😭😭

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

چن روز صبر این ویروس مدلش همینه چن روز میمونه و میره

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سرماخوردگیه یا از خونواده کرونا؟ قدرت داره یا ضعیفه؟ مامان منم امروز همش عطسه و آبریزش و سردرد

ازخانواده کروناس،قدرتشم بیشترب سیستم ایمنی بدن ربط داره،ولی خب کلی میگن اونقدرقویی نیس

2738
ازخانواده کروناس،قدرتشم بیشترب سیستم ایمنی بدن ربط داره،ولی خب کلی میگن اونقدرقویی نیس

انشالله زود خوب میشی✨❤️✨❤️✨❤️✨

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 

سلام عزیزم خوب هستین 

تایپ رژیم آب ک گرفته بودی رو خوندم مال خیلی سال پیش 

من میخوام بگیرم 

البته چند بار گرفتم ولی ولش کردم 

ولی الان مصمم ب گرفتن هستم 

خیلی ساله دارم تحقیق میکنم 

من فقط کم خونی دارم 

قرصی ویتامینی میشه خورد تو رژیم آب

خدایا بچه هام تمام دارایی من هستن خودت مواظبشون باش❤️💚🤲
سلام عزیزم خوب هستین  تایپ رژیم آب ک گرفته بودی رو خوندم مال خیلی سال پیش  من میخوام بگی ...

سلام ممنونم

نه حقیقتادرست نیس بارژیم آب یاروزه آب چیزی خورد،قرص ایناک اصلا

کم خونی هم باتغذیه گیاهی سالم درمان میشه

سلام ممنونم نه حقیقتادرست نیس بارژیم آب یاروزه آب چیزی خورد،قرص ایناک اصلا کم خونی هم باتغذیه گیاه ...

اوکی مرسی عزیزم 

من از امروز غذا نخوردم از صبح یه سیب با یه خیار خوردم 

میخوام 2 یا 3 روز میوه بخورم ک بدنم آماده باشه واسه رژیم آب 

واقعا لازم دارم 10 تا کم کنم میخوام برم مسافرت 😐

خدایا بچه هام تمام دارایی من هستن خودت مواظبشون باش❤️💚🤲