2733
2764
عنوان

منو ببخش 😭😭😭

550 بازدید | 14 پست

بچه ها یه پسری منو خیلی ساله دوست داره ولی من بهش علاقه ای ندارم تازه اگه خودمم قبول کنم بابام اینا قبول نمیکنن خیلی دلم براش میسوزه از بچگی دوسم داره😭😭😭 چون خودم درد عشق یکطرفه رو چشیدم دوست ندارم اینم اینجوری بشه ... منو ببخش پسر منو ببخش خیلی معذرت می‌خوام ازت و بدون درکت میکنم و می‌دونم الان چقدر من و تو رو تصور میکنی روز و شب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم نمیاد خیلی دلم براش میسوزه الان حس منو داره که به اون داشتم💔

اگر شما از اون شخصی که عاشقش بودید سرد می شدید دیگه ممکن بود بهش فکر نکنید 

اینشون هم اگر می خواید باهاش نباشید و ایشون هم نسوزه و نسازه تنها راهش همین هست 

باز هم بستگی به صلاحدید شما داره 🌹

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

زیاد غصه نخور ، پسرا مثل ما دخترای بیچاره نیستن که دل کندن براشون مثل جون دادن باشه .

کلا اینجوری هستن که تا کسی رو به دست میارن عشق و عاشقی یادشون می‌ره. بعد چند وقت ، به این رسیدن میرن سراغ بعدی . دلشون دریاست😏 .

خواهش ریپ نزنید بگید نه اینجوری نیست .

اره چنان تلافی کنه برات صدبار بگی چه ساده بودم من دلم میسوخت براش

بسه چ انرزی منفی تو

[کــارامـــل صدام کن]1401/۹/۱۹زندگیم با وجودت به طوری قشنگی تغییر کرد.آخــــه تـــــو*خیلی قشنگ میگی جـان دلــــمـ من تغییر پیدا کردم به دختری که تو خواستی عاشق"[صدات،خنده‌هات،عکسات،چشات،دستات،]تو روشنایی قلب منی چطور میشه تورو دوست نداشت آخــه؟ به طور قشنگی هردومون تغییر کردیم.عشق"فراتر از این حرفاست انقدر زیبایی و خاطرات داره که اصلا قابل بیان نیست.تو تاپیکا تگم کنید فضای شادی رو براتون ایجاد میکنم🩴😂اختراع تایپ خودم:سَلaم خُbی #احساساتم ، بادکنک که نیست هروقت خاستین بادش کنید بعد بترکونید ؛
2706