2737
2734

نمیخادبزنی عزیزم دخترای منم گرفتن پودرشپش بگیرچن باربزن خودش میره رخت خوابشوبزارتوگرماولباساشوبزارتویه کیسیه پلاستیکی محکم گره بزن تاچن روزکامل میره پتوواین چیزاشم ضدعفونی کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هر روز موهاشو یه شونه بزنید باید رشک هارو خارج کنید از سرش چون بعدا خودش تبدیل به شپش میشه چیزی هم که مطمعن نیستید به سرش نزنید دکتر برید بهتره بنظرم مخصوصا اگر کم سن هست ،

تا براش شامپو مخصوص شپش بنویسن

ببین خواهر من سرش شپش گرفته بود هرکار کرد از شامپو ، دارو ، سرکه هرچی میزد اوکی نشد 

تنها چیزی ک خیلی خوب تاثیر گذاشت فقط حنا بود یه حنای عالی بگیر با یکم چیز میز قاطی کن ک سرش قرمز نشه

2740

ما هم اخیرا گرفتیم . من با گل ختمی موفق شدم از عطاری گرفتم بعد دو قاشق غذاخوریشو با یه لیوان اب میذاشتم مثل چایی دم بکشه بعد صاف میکردم نیزدم به مو یک ساعت می بستم بعدش هم با شامپوی عادی میشستم . بعدش هم با شونه مخصوص شپش شونه میزدم . ما بار سوم بود تجربه میکزدیم دفعات قبل با سرکه و شامپو ضد شوره موفق شده بودم این بار با ختمی امتحان کردم به نظرم خیلی راحت تر و موثر تر بود

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

سلام خانوم شما داخل یه تایپیک گفتین میخوای برای دخترت از سرمه اثمد کمک بگیری ایا نتیجه داد براش.تنبلیش در چ حد الان

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.