2737
2734
عنوان

تجربه ی سقط مکرر

210 بازدید | 31 پست

بچه ها من سه بار سقط داشتم تو هفته های اول بارداری

خیلی زود باردار میشم اما بتا بالا نمیره و سقط میشه

اگه کسی تجربه ای داره لطفا راهنماییم کنه

حتما نطفه ضعیفه یا مشکل انعقادی نداری یا مشکل ایمنی

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب وقتی داری میگی زود حامله میشم پس دست نگ دار یمدت ب بدنت استراحت بده ،بدنتو قوی کن بعد اقدام کن

نه عزیزم منظورم اینه که تا اقدام میکنم باردار میشم وگرنه بین هر سقطم یک سال فاصله بود تقریبا حسابی هم به خودمون رسیدیم اما انگار فایده نداره

2740
مطمینی دادی؟ سی دی مارکرها Hla dr? اینا رو دادی؟

اینا چی ست

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
این آزمایش هارو دادم مشکلی نبود

شوهرت اسپرمش مشکل نداره ؟

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
اینا چی ست

بخشی از آزمایشات ایمنی

توصیه میکنم چند تا تاپیک سقط مکرر توی نی نی سایت هست....سرچ کنید....خیلی مطالب و راهنمایی های خوبی کردن خانمها....خیلی هاشون هم نتیجه گرفتن

اون تاپیکها رو بخونید حتما

بخشی از آزمایشات ایمنی توصیه میکنم چند تا تاپیک سقط مکرر توی نی نی سایت هست....سرچ کنید....خیلی ...

برم ببینم چی هست من همه ازمایشی دادم جز اینایی ک گفتی

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
نه اما ی ازمایش خون دکتر گرفت پارسال گفت اگه مشکل ایمنی باشه مشخص میشه

به حرف یه دکتر گوش نده

برو این آزمایشها رو انجام بده

خیلی ها اصلا سوادشون نمیرسه

توی اون‌تاپیکهای سقط مکرر لیست کامل آزمایشها هست

2706