2733
2739
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 644340 بازدید | 29342 پست
سلام دوستان عزیزم😍 خانمای عزیز میشه راهنماییم کنید. من همون 18 سالگی گواهینامه گرفتم. و الان 10 ...

عزیزم چندباره پشت فرمون بشینی ترست کاملا میریزه..

من خودمم مثل شمابودم اصلا خطای دیدداشتم اعصابم خوردمیشد ازرانندگیم....ولی کم نمیارم الان حدود ۲ماه میشه که رانندگی میکنم ولی ترسم خیلی کم شده بااینکه کوچمون خیلی تنگه خودم ماشینو میارم بیرون اونم دنده عقب....😄😄

فقط کافیه بخوای ....اگرم زدی چه ایرادی داره آیاهمسرت تابحال جایی نزده ماشینو؟اول باهاشون صحبت کن بقول معروف باهاشون طی کن بعدشروع کن...

خدایی رانندگی عالمی داره خیلی لذت بخشه....

به همه کارهات میتونی برسی...

امیدوارم که موفق باشی گلم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترا من امروز قرعه کشی نوشتم

به دلم نبود ولی نوشتم دیگه

ده ماهه ده تومن،از تیر ماه شروع میشه

نظرتون چیه!

من بیشتر بخاطر اینکه صاحب قرعه نیاز داره اول خودش ورمیداره اسم نوشتم، ولی همسرم میگه بیکاری کی حوصله داشت هر ماه پول قرعه بده تازه وقتی به دستمون برسه چیزی به پولمون نمیدن

اینم بگم من شانس خوبی تو قرعه کشی ندارم 

احساسم میگه هفتم میشم

وااااايييي من عاشقشم ميخام به مامانم بگم بريم رامسر از اين شكوفه ها جم كنيم مرباش كنيم

بیا شهر ما،شهر ما معروفه به بهار نارنج،تو تموم خیابونها درخت نارنج داره،مردم الانا تو خیابون زیر درختها نشسته ان برا جمع کردن بهار نارنج تا شب😅

😍
2731
ووی ووی چه حس خوبی داره این عکست😍 باورت میشه من تا حالا از نزدیک شکوفه نارنج ندیدم حتی بوش هم نمی ...

بوی بهشت میده .وقتی صبح زود میام تو حیاط به حدی بوش زیاده که به آدم انرژی میده ،به جرعت میتونم بگم بالاتر و خوش بو تر از بهار نارنج هیچ بویی نیست

😍
دخترا من امروز قرعه کشی نوشتم به دلم نبود ولی نوشتم دیگه ده ماهه ده تومن،از تیر ماه شروع میشه نظر ...

عزیزم شمانیت خیری داشته...این کارت بی جواب نمیمونه...

واینکه کاچی به ازهیچی....منم خودم یدونه نوشتم ۲۰ماهه ۴۰تومن...البته من ۲۵۰۰میدم ۵۰تومن سهم دارم....بازم خوبه...انشاله اولاش درمیای.....برای من اردیبهشت اولیه که برای صاحب قرعه ست....

واااای خیلی بوی خوبی داره این بهار نارنج الانم که فصلشه شمال الان بوی بهار نارنج میده فقط خیلی دو ...

مرباش یه کم سخته چون باید چند بار بهار رو بجوشونی و آب شو دور بریزی.زمان پختش هم طولانیه یه کم..الان کلا تو تموم خیابونا مردم نایلون به دست دنبال جمع کردن بهار نارنج هستن😂

😍
2740
بیا شهر ما،شهر ما معروفه به بهار نارنج،تو تموم خیابونها درخت نارنج داره،مردم الانا تو خیابون زیر درخ ...

ساری هستید؟

ما خودمون پارسال رفتیم یه روستایی

یه دنیا بهار چیدیم

لاوانم بردیم😅 درست گفتم؟

امسالم میریم میچینیم 

البته من فقط برای چایی میخام

2706