2737
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 572601 بازدید | 26215 پست
خداروشکر چش قشنگ جان شما خوبی؟ تو دلی خوبه؟ ای خواهر…

خدا رو شکر ماهم خوبیم

اومدم سونوگرافی تو نوبتم

ببینم اون داخل چخبره😁

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام برهمیگی دیرررراومدم ولی باناززززاومدم    

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
نه نرفتیم 😕 فدات مستقل بد جوری اوضاع مالی ریخته بهم ن برا خورد و خوراک ها  خداروشکر از اون ...

این خیلی زیاده عزیزم اگه چند نفر اول باشی خوبه در غیر این صورت ارزش پولت از دست می‌ره 

هر ماه پارسیان بگیر کنار بذار خیلی بهتره 

یکی از دوستام زمانی طلا گرمی ۲/۵بود قرعه نوشته دقیقا ۳۰تومن ۱۵ماهه 

هنوز اسمش درنیومده دیگه خودت حساب کن

این خیلی زیاده عزیزم اگه چند نفر اول باشی خوبه در غیر این صورت ارزش پولت از دست می‌ره  هر ماه ...

اره زیاده 

ولی منم فقط یارانه دستمه اونم همش خرج میشه میگم اگه قرعه بنویسم دیگه مجبورم خرجش نکنم

حالا از ماهی دیگه شروع میشه

ببینم چی میشه 

2740
ویپاد دیشب همسرم میخواست درخواست بده  فیلم ک ازخودش میگرفت تایید میشد ولی آپلود نمیشد نمیدونم ...

دوباره امتحان کنید یا زنگ بزن پشتیبانی 

برای من خیلی راحت انجام شد 

من طلا گرمی ۲۵۰۰بود ۲۰ازش وام گرفتم طلا خریدم طلاخیلی  رفته بالا اما یه کم  از قسطش مونده 

منتظرم این وام تموم بشه باز وام بردارم طلا بخرم 

به نظرم خیلی خوبه 

@دیفن_باگوجه     دیفن جون با معرفتم تولدت مبارک عزیزم😍 پرتکرار باشه برات در کنار همسرت ...

مرررسی عزیزدل من🥰♥️♥️

مهربون خوش قلبم

خواهشا حرفای تعلیقی نزنیااا

ما به خانم مستقل زبر و زرنگمون که در عین حال دلش اندازه یه گنجشک کوچولوعه حالا حالاها نیاز داریم

کجا بری تو آخه

شرایط که بر همه عیانه...اما چاره نداریم

بمونی برامون دختر ♥️

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که افسردگی ما عدم ماست☘️🌊
2706