2737
2739
عنوان

معرفی متخصص جراحی و تعویض مفصل ران

24479 بازدید | 76 پست
سلام دوستان من حدود 13 سال است که بعلت تصادف رانندگی دچار شکستگی گردن مخور در مفصل ران پا شدم که نتیجه ان 5 سانت کوتاهی پا و محدودیت های حرکتی (جهت نشست و برخاست و چ زانو نشستن) دراین سالها می باشد. الان تصمیم به تعویض مفصل دارم و تصمیمم قطعی شده نیاز به معرفی پزشک متخصص و متعهد دارم که زیر میزی هم نگیره کمکم کنید. خواهشا کسانی که تجربشو داشتن بیان منو راهنمایی کنن
من خودم از اینترنت پزشکای زیر رو مناسب دیدم خواهش می کنم اگر پزشکای زیرو میشناسین یا پزشک دیگه ای رو معرفی کنید .دوستان کمکم کنید خیلی مهمه که عمل جراحی راحت و موفقی داشته باشم البته ناگفته نمایند ساکن تهران هستم و حتی الامکان زیرمیزی نگیره. پرفسور عیسی نواب شیخ لاسلامی دکتر محتشم الماسیان دکتر منصور ابوالقاسمیان دکتر کاوه قرنی زاده دکتر علیرضا وریانی دکتر بیژن فروغ و دکتر مهرداد منصوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینا رو نمیدونم ولی بر پیش دکتر محمد امامی عالیه یکی از بستگان من عمل شده بود پاش کوتاهتر بود رفت خوب شد یکی دیگه هم لگنش شکست رفت مفصل گذاشت الان 2 ساله هیچکس نمیفهمه عمل کرده.
در دنیایی که روزی روح خودم مرا ترک میکند،انتظار از دیگران نباید داشت!
2728
هر مریضی رو قبول نمیکنه باید ویزیت بشی مطبش شریعتی نرسیده به تجریشه هر روز 1 بعداز طهر بیمارستان رسالته. همونجا هم عمل میکنه. زیر میزی هم نمیگیره. رئیس و استاد بخش جراحی ارتوپدی دانشکده پزشکی شهید بهشتی و بیمارستان اختره. ولی اختر عمل نمیکنه دانشجوهاش عمل میکنن.
در دنیایی که روزی روح خودم مرا ترک میکند،انتظار از دیگران نباید داشت!
2740
عمل هیپ منظورته؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من مامانم دوبار عمل کرد
کرج
بابک پورکهن دین
بار اول بخاطر پوکی شدید پروتزش دررفت
بار دوم ظاهرا خوبه فعلا

دکتر خیلی خوب، عکاشه هست
دیگه نمیشناسم

مامان من پاش کوتاه نشد ه ظاهرا
البته پیر ه خیلی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
منم مفصل لگنم رو عمل کردم بخاطرتصادف.ولی دکترم پروتز نزاشت و ی راهه دیگه رفت.اول رفتم دکتر امامی و ی دکتر دیگه که معروفن اما جفتشون گفتن برو بزار قشنگ تخریب شه بعد بیا😨 منم رفتم بیمارستان ساسان پیش دکتر علیرضا صالحی سال 92عمل کردم تو 22سالگی.خداروشکر کاملا خوب بودم . الان چندوقته لنگ میزنم شدید.خیلی حال روحیم رو بد کرده.به دکترم هم که گفتم میگه طبیعیه و اینا. منم میخوام برم ی دکتر دیگه.دکتر خودم خوبه ها ولی میخوام ی دکتر خوب نظربده.اگه پیدا کردی به منم بگو.
خداااااااااااااااااا کمکم کن😔
افسون جان من از اینترنت بعد از کلی تحقیق پزشکای بالا رو پیدا کردم و قطعا هنگام عمل باید پیش چندتاشون ویزیت بشم اما نمیدونم کدومشون میتونه عمل موفقی با کمترین عوارض برام انجام بده دعاکنید