2737
2739
عنوان

معرفی متخصص جراحی و تعویض مفصل ران

| مشاهده متن کامل بحث + 24479 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان عزیز من خودم خیلی تحقیقاتمو ادامه دادم لیستی از اسامی پزشکان تراز اول در این زمینه رو مینویسم انشاا... کسایی که نیاز دارن بتونن نتیجه بگیرن: دکتر محمدتقی قضاوی دکتر ابوالقاسمیان دکتر مرتضوی دکتر منصوری دکتر طاهری اعظم دکتر سیاوشی دکتر مازوچیان توکل بخدا برای من هم دعا کنید.

سلام خانم حالتون خوبه. من در کودکی دررفتگی مفصل لگن داشتم و الان بخاطر درد زیاد میخوام مفصل مصنوعی برای پای راستم بذارم و دنبال یه دکتر خوب هستم که سرچ کردم و مطلب شما رو دیدم. میخواستم بپرسم شما آیا این عمل رو انجام دادید و اگر بله، پیش کدوم دکتر رفتید و آیا راضی بودید یا نه؟ ممنون از لطفتون.

2731

سلام عزیزم 

پدر من هیپ عمل کرده هردوتا پاش و 

خیلی هم خوبه پاهاش 

یه پاش و پیش دکتر فضلعلی عشایری عمل کرده و یه پاش و پیش دکتر طاهری اعظم 

دکتر طاهری اعظم متد ش جدیدتره

نگران نباش دکترای حاذقی هستن 

سلام دوستان عزیز حالتون خوبه ،من چهل و هفت سالمه و مادر زادی دررفتگی استخوان لگن را داشتم ،الان تصمیم به عمل جراحی گرفتم ،میخواستم ببینم کسی اینجا این عمل رو انجام داده ، با کدوم دکتر?من تهرانم

سلام دوستان، من ۲۸ سالمه و به علت تزریق کورتون غضروف لگنم دچار نکروز شده و کاملا میلنگم دکترا گفتن غضروفت سیاه شده و باید عمل تعویض مفصل انجام بدی اما من دلم نمیخواد مفصل مصنوعی بزارم، من تازه نامزد کردم، برای این عمل خیلی جوونم 😢😢😢خواهش میکنم اگه راه دیگه ای سراغ دارید کمکم کنید 

2740
سلام دوستان من سر استخوان لگنم سیاه شده باید تعویض مفصل کنم اما خیلی میترسم اخه میگن عمر مفصل مصنوعی ...

سلام پانیذجان به نظرم بهتره که عمل بکنی حداقل دیگر درد نداری....منم قراره عمل کنم...