2737
2734
عنوان

معرفی متخصص جراحی و تعویض مفصل ران

| مشاهده متن کامل بحث + 24479 بازدید | 76 پست
دکتر عنایت اللهی خیلی خوب عمل می کنه و خوب به بیماراش راهنمایی می کنه. من خیلی از عمل تعویض مفصل ران ...

سلام ...نگین جان شما پیش دکتر عنایت الهی  عمل کردید؟ کدوم بیمارستان؟ چقدر طول کشید راه بیفتید  ؟راضی هستید ؟  خواهش میکنم اطلاعات بدی منم میخام عمل کنم خیلی میترسم ...😔

افسون جان من از اینترنت بعد از کلی تحقیق پزشکای بالا رو پیدا کردم و قطعا هنگام عمل باید پیش چندتاشون ...

میخوای یه سر به سایت دکتر قرنی زاده بزنی؟؟ من از اینترنت پیداش کردم برای زانو مامانبزرگم فیلمشم دکتر گرفت ازمون الان قشنگ میتونه راه بره قبلا روی ویلچر بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الیه امیدوام عمل کنی و نتیجه بسیار خوبی رو بگیری. مگه دکترا هم زیر میزی می گیرن؟ نشنیده بودم. والا من دکتر عنایت اللهی رو می شناسم که واقعا فهمیده و با اخلاق ان و کارشون حرف نداره. خواهرزاده ام تو سن 18 سالگی تصادف بدی کرد که واقعا این پزشک خیلی کمکش کرد و بعد از اون تصادف که دو سه تا پزشک جوابش کرده بودن، دوباره تونست راه بره خداروشکر. جراحی تعویض مفصل لگن کردن فکر کنم

الیه امیدوام عمل کنی و نتیجه بسیار خوبی رو بگیری. مگه دکترا هم زیر میزی می گیرن؟ نشنیده بودم. والا م ...

من فقط اسمشو شنیدم ولی جالبه اینکه میگی خوش اخلاقه چون ارتوپدا معمولا اخلاق ندارن فقط دنبال پولن آدرشو میدی بهم ؟

2731
اگه جراحت خوب باشه پاهات کوتاه نمیشه من دکتر قرنی زاده رو میشناسم که خوبه  

ااا دکتر قرنی زاده دکتر پدرم بود. خیلیییییی کارشون خوبه. طفلک بابام یک سال عذاب کشید برای لگنش نمی تونست راه بره. الان خداروشکر میره کوه و پیاده روی و اینا.

2740
پدر من پیش دکتر ابوالثاسمیان جراجی مفصلشو انجام داد خدا رو شکر خیلی راضیه . شمارش منشی دکتر  و ...

اتفاقا دکتر ابوالقاسمیان دکتر مادرم بود زانوشو عمل کرد خیلی دکتر خوبیه مامانم همیشه دعاش می کنه منم به هر کس متخصص ارتوپدی خوب می خواد معرفی می کنم 

سلام دوستای عزیزم

بعد چندسال دوباره به پستم سر زدم

خواستم به کسایی که میگیر پزشکن بگم که بالاخره من دی ماه سال ۹۵ پیش دکتر طاهری اعظم بیمارستان میلاد عمل کردم.. خیلی راضی ام خدا عمرش بده .. البته تو بیمارستان میلاد خیلی خیلی سخت و زمان رره اما دکترش عالیه اگه خاستین عرفان هم عمل میکنه

انشاا... سلامت باشید

بجز ایشان تو تحقیقات قبلیم دکتر مرتصوی دکتر سیاوشی هم پزشکای عالیی هستن

سلام دوستان عزیز حالتون خوبه ،من چهل و هفت سالمه و مادر زادی دررفتگی استخوان لگن را داشتم ،الان تصمی ...

دکتر طاهری اعظم دکتر سیاوشی دکتر مرتضوی  و یه دکتری هم بود اسمش یادم نمیاد  فوق العاده ان تو اینترنت مطباسونو سرچ کن

موفق و سلامت باشید.

عموی من باید تعویض مفصل لگن انجام میداد بهش گفتن بره پبش دکتر بهنام نصیری . چون خیلی میترسیدیم خیلی تحقیق کردیم دیدیم بلاخره دکتر نصیری واقعا جراح با تجربه و خوبیه . خدا خیرش بده الان عمل کرده اصلا مشکلی نداره و میتونه راه بره و کارهاشو خودش انجام بده

عموی من باید تعویض مفصل لگن انجام میداد بهش گفتن بره پبش دکتر بهنام نصیری . چون خیلی میترسیدیم خیلی ...

عزیزم منم تعریف دکتر بهنام نصیری رو زیاد شنیدم میشه لطف کنی شماره شو بهم بدی نتونستم پیداش کنم . ممنون میشم شماره اش رو بهم بدی