2737
2739

در طول روز چقدر حواستون به جنين هاى تو شكمتون هست؟ باهاش حرف ميزنيد؟ نوازشش ميكنيد؟ چقدر توجه داريد بهشون؟ اگر اعتقاد داريد براش دعا و قران و اينا ميخونيد؟

حستون چيه كلا

اینقدی ک حالم بده از تهوع و دردناف دیگه حوصله نمیمونه برای صحبت

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤

حرف که نزدم  ولی قرآن و  آهنگ گذاشتم خودمم انرژی میگرفتم .. نمیدونم برات فرستادم یانه دوباره میفرستم گلم 

برات صلوات فرستادم ان شاالله  بارداریت به سلامتی باشه گلم... 

اگه دوست داشتی برو این مطالبو بخون برای زیبایی و هوش و خوش اخلاق و خوش روزی بودن بچه و........ داره

اگه میخوای بچت تو فامیل از همه نظر زیبایی و اخلاق و... تک باشه و نیازی به عمل زیبایی نداشته باشه 😉😋بخون و انجام بده .. فقط اونایی که می‌ترسی نخور

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10683214/خانم-های-باردار-یاهرکی-در-آینده-میخواد-باردار-

فارغ از هر دین و باوری آدم دوست داره بچه های باهوش وسالم و خوبی داشته باشه ... که نه غصه دیر راه افتادنش یا دیر حرف زدنشو داشته باشه نه غصه ناله نفرین دیگران...🚫

اگه دوست داری بچه باهوش و خوش اخلاق و باایمان و زیبا داشته باشی این مطالبو بخون و انجام بده ❌❌❌

یادت باشه
شخصیت و اخلاق و ایمان و عقل و همه چی بچت به دست تو میخواد شکل بگیره... پس حسابی تلاش کن ..
توی حاملگی همه کارارو بکن بچت دنیا بیاد نصف راهو رفتی

یه مثال هست که میگه ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است ... پس بنیاد بچتو عالی بساز .. وسعی کن تو اون نه ماه از گناه دوری کنی ....
غیبت ..تحمت...حسودی... دروغ.. یاهرچی که گناهه تو اون نه ماه دوری کن ازش 💓موفق باشین عزیز

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهرم هرروز حرف می زنه نوازش می کنه اما خودم زیاد نه تنبلی می کنم قران خیلی خوبه اونم گوش نمی دم یسری یه اهنگ از تلوزیون پخش شد اهنگ و من خیلی دوست دارم انقدر پسرم خوشش اومد همچین تو شکمم حرکت می کرد برای اولین بار از روی پوست مشخص بود حرکتش یا اینکه به صحبتای منو باباش واکنش نشون می ده البته به صدای من بیشتر قربونشدبشم الهی انشالله روزی منتظرا بشه

اینقدی ک حالم بده از تهوع و دردناف دیگه حوصله نمیمونه برای صحبت

ای جانم ان شاالله زودتر حالت بهتر بشه لذت ببری از دوران بارداری 

مطالب تاپیک منو تونستی بخون 👆❌️🔴

اگه دقیق انجام بدی نتیجه میگیری ... منو دوستم باردار بودیم اون پسر من دختر ... اون بیشتر مراقبت میکرد ... دختر من هرجا میره همه میگن وای چقدر نازه 

ولی وقتی با پسر دوستم هست همه توجه ها به پسر اونه از دختر من خیلیییی قشنگتر شده 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2740
دوست دارم خيلى باهاش ارتباط بگيرم ولى هنوز اين اتفاق نيفتاده

ععع چرا حالا من از لحظه ای که بی بی چک مثبت شد باهاش ارتباط برقرار کردم ولی شوهرم وقتی تو سونو ان تی دیدش و بعدا یکم شکمم بالا اومد ارتباط گرفت خییلی قوی تر از من اخه می دونی ما بعد از سختی و تلاش خیلی زیاد باردار شدم شاید هنوز اونجور که باید باور نکردم 

ععع چرا حالا من از لحظه ای که بی بی چک مثبت شد باهاش ارتباط برقرار کردم ولی شوهرم وقتی تو سونو ان تی ...

منم بعد چندين سال انتظار باردار شدم

سايدم منم باور نكردم هنوز

خدا نى نى قشنگتو برات حفظ كنه عزيزم