2737
2734

به نام خدا سلام 

ان شاالله که این تاپیک  سال های سال بمونه و به درد همه بخوره ...

فقط عزیزانم سعی کنید توش بحث وتوهین  نکنید ❤️🙃

اول بگم که من مادر چهار فرزند هستم دو دختر دو پسر (( بچه هامو هرجا می بردم ازم میگرفتن ازشون عکس مینداختن ☺️ ))

مطالبی که براتون میفرستم قبلا خودم و چندین نفر بهش عمل کردیم و جواب گرفتیم ...فقط بگم که مطالب تعیین جنسیت تاپیک دیگه  ۷۰یا ۸۰ درصد امکان داره ولی صد در صد نیست پس نیان هی بگین ما انجام دادیم جواب نگرفتیم اینا همش چرنده و.......... 

گفتم که صد در صد همه جواب نمیگیرن 🚫

توی دوستام بودن مثلا بعضی دقیق بهش عمل میکردن ولی جنسیتی که میخواستن نشده ... یا بعد فهمیدن شوهرشون دور از چشمشون مثلا گرمی میخورده و ......

در کل ان شاالله که مطالب به دردتون بخوره و جاش برای سلامتی و عاقبت بخیری منو شوهرم و بچه هام دعا کنید و صلوات بفرستین❤️

ان شاالله هم بچه های من هم بچه های شما باعث افتخار و سربلندی مون پیش خدا و خلق خدا باشن 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

فارغ از هر دین و باوری آدم دوست داره بچه های باهوش وسالم و خوبی داشته باشه ... که نه غصه دیر راه افتادنش یا دیر حرف زدنشو داشته باشه نه غصه ناله نفرین دیگران...🚫

اگه دوست داری بچه باهوش و خوش اخلاق و باایمان و زیبا داشته باشی این مطالبو بخون و انجام بده 👇👇👇❌❌❌

یادت باشه
شخصیت و اخلاق و ایمان و عقل و همه چی بچت به دست تو میخواد شکل بگیره... پس حسابی تلاش کن ..
توی حاملگی همه کارارو بکن بچت دنیا بیاد نصف راهو رفتی

یه مثال هست که میگه ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است ... پس بنیاد بچتو عالی بساز .. وسعی کن تو اون نه ماه از گناه دوری کنی .... 
غیبت ..تحمت...حسودی... دروغ.. یاهرچی که گناهه تو اون نه ماه دوری کن ازش 💓موفق باشین عزیزانم 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

بهترین سن برای بچه دوم سه سالگی بچه اول هست 

خوب حالا بگم که  چرا فاصله سه سال سه سال هست چون هم برای بدن مادر دیگه خوبه و استراحت کرده و ... هم من خیلی دوست داشتم بدونم چیکار کنم بچه های باهوش و صالحی داشته باشم کلا خیلی مطالعه کردم دراین باره.... توی مطالبی که میخوندم از نظر بیشتر روانشناسا بهترین سن برای بچه بعدی. سه سالگی اولی بود چون توی اون سن بچه دنبال همبازی میگرده و درصد حسادت توش پایین هست... و یا سن ده سالگی بچه اول ....

🚫🚫پیشنهاد ؛
از اونجایی که احتمال افسردگی در زنان باردار  ویا بعد زایمان.هست .. پس حتما به پزشک مراجعه کنید .... زنان افسرده کمتر از سایر زنان به سلامت خودشون وجنینشون فکر میکنند⛔️
پس اگه گوشه گیر هستید یا مشکلاتی در خوابیدن دارین یا از فعالیت های روزمره لذت نمیبرید ..یا اشتهای شما تغیر کرده و..... حتما به پزشک مراجعه کنید قبل تصمیم گیری برای  باردار شدن ..

وبگم که من با مصرف ماهی یه کپسول ویتا گولوبین  که همه ویتامین های گروه ب رو داره خیلی اعصابم آرومه.... یه مطلبی هم خونده بودم که کمبود ویتامین ب  باعث عصبی شدن خانم ها مخصوصا توی پریودی میشه.... با مصرفش حتی باعث میشه که ویار بارداری کمتر بشه ...  وکمبودش توی بدن مادر باعث ترسو بودن بچه میشه 🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم تا وقتی من مامان بشمممم این تاپیک بمونه 😂😂😂😂 

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...
2728

یه مطلب دیگه هم که من خیلی بهش اعتقاد داشتم این بود که هرجایی چیزی نمیخوردم ... یا خونه کسی دعوت بودم بدون اینکه کسی بدونه سوره تین رو میخوندم و قبل خوردن غذا به اون فوت میکردم.... یا از بیرون غذا سفارش میدادیم حتما قبلش سوره تین بهش میخوندم....

این سوره بر غذایی‎که آورده ‎می شود، خوانده شود، خداوند ناخوشی را از آن غذا دور می‌گرداند،

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
وَالتِّينِ وَالزَّيْتُونِ ﴿۱﴾
وَطُورِ سِينِينَ ﴿۲﴾
وَهَذَا الْبَلَدِ الْأَمِينِ ﴿۳﴾
لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنْسَانَ فِي أَحْسَنِ تَقْوِيمٍ ﴿۴﴾
ثُمَّ رَدَدْنَاهُ أَسْفَلَ سَافِلِينَ ﴿۵﴾
إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ فَلَهُمْ أَجْرٌ غَيْرُ مَمْنُونٍ ﴿۶﴾
فَمَا يُكَذِّبُكَ بَعْدُ بِالدِّينِ ﴿۷﴾
أَلَيْسَ اللَّهُ بِأَحْكَمِ الْحَاكِمِينَ ﴿۸﴾

دوتا کتاب هم بهتون معرفی میکنم که واقعا مطالب خوبی دارن پیشنهاد  میکنم حتما بخونید ... ((کتاب سر چشمه تربیت ..مولف محمدعلی قاسمی..))
((و ریحانه بهشتی ..سیما میخبر))

و اینم خوبه که بدونید هر زمانی برای بسته شدن نطفه خوب نیست .... مثلا اول ،وسط،آخر ماه قمری....⛔️ پی ...

بهترین زمان بسته شدن نطفه ..📶
شب دوشنبه . شب سه شنبه . شب پنج شنبه .  شب جمعه

2740
و اینم خوبه که بدونید هر زمانی برای بسته شدن نطفه خوب نیست .... مثلا اول ،وسط،آخر ماه قمری....⛔️ پیا ...

اگه باردار شدین با خوندن این مطالب نگران نشین 

ان شاالله بچه سالم و صالح باشه  اینارو فرستادم تا اطلاعاتتون زیاد بشه .. هی نشینید فکر و خیال کنید

من خودم سر بارداری اولم اینارو نمیدونستم کلی فکرو خیال میکردم و حتی بعد زایمان نکنه ........

فقط توکل کنید  به خدا ازش بخواهین یه بچه سالم و صالح  بده نذر امام زمان کنیدش بگین خودت مراقبش باش خدا ... و دیگه فکرو خیال الکی نکنید ... فقط خودتونو الکی اذیت میکنید مثل من🙂 😁😉🥲

بارداری بهترین دوران زندگیت هست با فکرو خیال الکی خرابش نکن پس... 

و شکر گزاری کن  مثلا بگو خدایا شکرت که بچه سالم و زیبا و خوب و خوش پا قدم و پر روزی  بهم دادی و..... تاجذبش کنی🥰

به بارداری به چشم یک تفریح یک هدف بزرگ  نگاه میکردم و برای هرروزم کلی برنامه ریزی و  کار داشتم انجام بدم ... گاهی هم حوصله نداشتم چند روز نمیخوندم ... ولی کلا چون میدونستم با انجام این کارا و کشیدن یکم سختی باعث میشم نصف راهو طی کنم ... و نتیجه خوبی داره بعدا  هم برای  خودم هم بچم  سختیش برام شیرین میشد 

تاثیر هم  داشت مثلا اولای بارداری نیم ساعت بیشتر طول می‌کشید خوندن سوره یوسف  هی نگاه میکردم چند صفحه دیگه مونده پشیمون میشدم وسط خوندن حتی .... ولی آخرا دیگه روون شده بودم سر ده دقیقه کمتر تموم میکردم سوره رو ...

الان که خدارو شکر بچه هام زیبان ومیبینم هر جا میرن از زیبایی شون تعریف میشه از ادبشون و از اخلاق خوبشون  و فهمیده بودنشون تعریف میشه کلی کیف میکنم ... از مهد کودک تا دبستان  معلمشون میگه تاحالا بچه به این باادبی و خوش اخلاق و خوش زبونی ندیدم ... باوجود اینکه نه من خیلی سر زبون دارم نه باباشون

مگه میشه آخه ب شدت موج منفی گرفتم  با احترام تاپیک ترک میکنم  مخلوق خدا همه جورش خوبه بق ...

بله گلم موفق باشی 

👆دوست داشتی اینوهم بخون بالا فرستادم

2706