2737
2739
عنوان

به حرف مادرم گوش کنم؟

53 بازدید | 22 پست
من یه دوره ی کاری و درسیتوی تابستون برام گذاشتن که نزدیکه شهرمونه توی یک شهر دیگه که ما توی دو شهر از لحاظ خونه مشکلی نداریم و اگه من بخوام این دوره رو برم باید همگی بریم اون شهر و برادرم هم اونجا دو روز کلاس میره.مادرم میگه که این دوره رو الان شرکت نکن و من میام تو اون شهر خیلی حوصلم سر میره چون ما اونجا کسیو نداریم البته من این دوره را هم بعدا میتونم شرکت کنم ولی خب عقب میمونم و الان هم بیکارم و اگه نرم حوصلم سر میره الان واقعا نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟به خاطر مادرم این دوره رو نرم و بمونم خونه؟
مامانی آخه من اگه برم مامانم هم باید بیاد توی اون شهر پدرم نمیذاره تنها برم و مادرم اصلا مشکلی نداره من ازش دور باشم و نمیخواد بیاد توی اون شهر به خاطر غریب بودن و دور بودن از فامیل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما برو.ممکنه این دئره ای که نمیدونمم چی هست دیگه نذارن بعدا اونوقت پشیمون میشی.ره امروز را مسپار فردا
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
2728
برو اخه دلیل مادرت برای نرفتن قابل قبول نیست کتاب بخونه یا تلویزیون ببینه که حوصلش سر نره
به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.
2738
مگه چقدر طول میکشه این دوره؟ بالاخره که چی یه وقت باید بری! مامانت ینی بخاطر حوصله سر رفتگی خودشون دارن شما رو عقب میندازن؟ عجیبه برام
تو کمان کشیده و در کمین،که زنی به تیرم و من غمین، همه ی غمم بود از همین، که خدا نکرده خطا کنی...
الان که فرصت داری باید پیشرفت کنی مامانت داره بهونه الکی میگیره خوب یجوری خودشونو سرگرم کنن عجیبه واقعا بخاطر تنهایی خودشون مانع پیشرفت شما بشن در نهایت شمایی که ضرر میکنی نه مادرت چون ایشون روال زندگی خودشونو دارن اما شما باید نهایت تلوشتو برا پیشرفت بکنی هرچی زودتر این دوره ها رو بگذرونی برات بهتره
به کرم های اطرافتان پیله نکنید!!! توهّم پروانه شدن می گیرند...
2706