2737
2734
عنوان

درد مثل درد پریود علامت بارداریه؟

129 بازدید | 20 پست

سلام خانمای گل من خودم یه بچه دارم ولی علائمم متفاوت بود الان ۱۰ روز عقب انداختم ولی خب سابقه داشتم،ولی هیچوقت انقدر زیر شکمم درد نمیکرد الان همش فکر میکنم پریود شدم ولی هیچ خبری نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تو اقدام بودم فولیکول خوب نداشتم ولی همه دردای قبل پریود رو دارم هرسری تا درداشروع میشن فرداش پریود میشم نهایت فرداشب ولی امشب ۵روزه ک دردا میلنو میرن قطع میشن و پی نشدم هنوز امیدیم ندارم البته 

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹🤍🤍🤍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
ان شاالله عزیزم ممنون از دعای خیرت. حقیقتش الان قصد بارداری نداشتم ولی از یه طرفم اگه باردار باشم ف ...

اره مگه میشه ناراحت شد برای این نعمت قشنگ؟

من پارسال اقدام کردم

باردار شدم

قلبشم زد

ولی یهو قلبش وایساد

ولی بازم این ماه میخوام اقدام کنم

دلم خیلی بچه میخواد

لطفا لایک نکنید مرسی🙏
2740
من تو اقدام بودم فولیکول خوب نداشتم ولی همه دردای قبل پریود رو دارم هرسری تا درداشروع میشن فرداش پری ...

منم دقیقا مثل شما اصلا سابقه نداشته درد پریود داشته باشم و پریود نشم منم ۳ روزه این دردا رو دارم ولی حتی یه لکه هم نیست

اره مگه میشه ناراحت شد برای این نعمت قشنگ؟ من پارسال اقدام کردم باردار شدم قلبشم زد ولی یهو قلبش ...

عزیزم واقعا ناراحت شدم 

ان شاالله به زودی دامنتون سبز بشه و یه بچه صالح و سالم بغل بگیرید

منم دقیقا مثل شما اصلا سابقه نداشته درد پریود داشته باشم و پریود نشم منم ۳ روزه این دردا رو دارم ولی ...

انشالله برای شما بارداری باشه من دوساله ناپیوسته البته چندوقت یبار اقدام میکنم نمیشه پلی کیستیکم البته ولی هیچی پیش خدای رحیم سخت نیست امیدوارم هرچ ب صلاحته بشه من یک روزه  ک عقب انداختم ۳۰روزم  چقدر با خدا حرف زدم عصری و حتی دلم نخواست برم بی بی چک بخرم ازبس هرسری پژمرده شدم

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹🤍🤍🤍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
2706