2733
2734
عنوان

درد مثل درد پریود علامت بارداریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 130 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله برای شما بارداری باشه من دوساله ناپیوسته البته چندوقت یبار اقدام میکنم نمیشه پلی کیستیکم الب ...

عزیزدلم کاملا حالتون رو درک میکنم من بچه اولم رو در شرایطی باردار شدم که هم خودم پلی کیستیک بودم هم همسرم اسپرم ضعیف و با تعداد کم و تحرک کم داشتن ولی خدا خواست شد،پس شما هم از رحمت خدا ناامید نشید به وقتش میشه ان شاالله فقط دعا کنید خدا بچه صالح و سالم بهتون ببخشه

عزیزدلم کاملا حالتون رو درک میکنم من بچه اولم رو در شرایطی باردار شدم که هم خودم پلی کیستیک بودم هم ...

مرسی از حرفای قشنگت گلم دخترمو هم با سختی باردارشدم. انتظار سخته فولیکول غالب داشتم فقط با بتروزل و اولین امپول ازادسازی ولی دوساله برا دومی نمیشه ک نمیشه دیکه ماهم بنده ایم و کم طاقت خ شنیدم از این اتفاقا این ماه تحت استرس شدید بودم فولیکول غالب نداشتم اصلا برای همین خ ناامیدم میگم با فولیکپل خوب نشدم با بدرد نخورش چطور اخه

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹🤍🤍🤍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
مرسی از حرفای قشنگت گلم دخترمو هم با سختی باردارشدم. انتظار سخته فولیکول غالب داشتم فقط با بتروزل و ...

عزیزدلم فکر میکردم کلا بچه ندارید

الهی خدا دخترتون رو براتون نگه داره و به زودی هم دومی به جمعتون اضافه بشه

استرس کلا فولیکول رو داغون میکنه حتی اگه سایز خوبی داشته باشه استرس باعث میشه حاملگی اتفاق نیفته

سعی کنید آروم باشید و خیلی بهش فکر نکنید ان شاالله به زودی باردار میشید