2733
2734
عنوان

💪 کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها

| مشاهده متن کامل بحث + 45328 بازدید | 23757 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دوستان بر اساس کالری شماری رژیم نگیریید من قبلن خودم این کارو میکرد م هرچی زحمت کشیدم برگشت چون شیوه غلطیه و گرسنگی زیاد داره با یه پیج تو اینستا آشنا شدم تونستم تو 6ماه باهاش 30کیلو وزن کم کنم و کلی کاهش سایز بدون هیچ قرص و دمنوشی فقط تغذیه بر اساس سالم خوری و ورزش در منزل فقط با دوتا بطری آب معدنی هزینه ای که میگیره هم نسبت به بقیه پیج ها عالیه وزنمم بعد 2ماه هنوز برنگشته 

zahra__h_fitnes@

این پیج اینستاشه

2738
مرسی ازاد جون وزن الانم ٧١/٣٠٠ وزن شروع :٧٢/٦٥٠ هدف اول:٦٥ هدف دوم ٦٠ هدف سوم: ٥٨ قدمم ١٧٠

واااای برای قد۱۷۰ وزن۵۸خیلی کم نیس عزیزم؟

دودرنگی 😍   وزن  هفته قبل۵۶ونیم     وزن فعلی۵۶ونیم             وزن هدف۵۰😍😍😍😍قدمم۱۶۰

سلام دوستان عزیز  من مشاور تغذیه و رژیم درمانی و ارشد تغذیه ورزشی با 12 سال سابقه کار کلینیکال هستم سالهاست با انواع بیماری هایی روبع رو هستیم که بدلیل راهای نامناسب و غیر منطقی لاغری و چاقی توسط افراد سودجو به افراد داده شد 

در صورت تمایل به اصلاح سبک زندگی و دریافت برنامه غذایی منطقی و سالم به شماره وتس آپ پیام بدید 09023891999

2706