2737
2734
عنوان

💪 کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها

| مشاهده متن کامل بحث + 45334 بازدید | 23757 پست

من اخیرا کلی در مورد انواع رژیم ها خوندم و با کلی آدم صحبت کردم. مشکل اینه که یک روش خاص روی آدم های مختلف نتیجه یکسان نداره. حتی خود دکترا هم میگن که ژنتیک خیلی روی نتیجه گرفتن از رژیم تاثیر داره. این کالری شماری خیلی خوبه اما اینجا هم یه مشکلی هست. مثلا کالری یک گرم چربی با 9 گرم قند برابره. یعنی اگر یک گرم چربی بخوری انگار از نظر کالری شماری 9 گرم قند خوردی در حالی که آراد شدن انرژی قند های ساده تو بدن خیلی سریع اتفاق میافته و کبد اصلا فرصت نمیکنه واکنش درستی نشون بده. از طرفی هم قدرت متابولیسمی بدنهای مختلف با هم فرق میکنه و برای اندازه مشابه کالری مصرفی واکنش های متفاوتی نشون میدن. کلا اینکه هر کسی یه رژیمی براش خوبه، یکی رژیم پروتئینی براش جوابه، یکی رژیم کتو، یکی کالری شماری مهم اینه که بدونی چه رژیمی برات خوب نتیجه میده و از طرفی هم بیشتر باعث آسیب جسمی و روحی بهت نشه و سخت هم نباشه.
راستش اخیرا با یه سایتی آشنا شدم که مثل متخصص های تغذیه که میری پیششون کلی ازت سوال میپرسه بعد اطلاعات تو رو آنالیز میکنه که ببینه چه رژیمی و با چه کیفتی برات ممناسبهو بعد بر اساس اون برات برنامه میده. برنامه ش هم فقط غذا نیست. هم توصیه های ورزشی داره هم کلا میخواد عادت های سالم رو ارتقا بده که دیگه بازگشت هم نداشته باشی. من از روششون خیلی خوشم اومد. علمی و قشنگ اصولی و پدر مادر داره. شما هم خواستین برین سایتشون نگاه بندازین. توضیحات کامل رو تو یه فایلی میشه از سایت دانلود کرد. اسم سایت پرتقال دایت هست. ادرسش هم هستش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من رژیم رو از سایت سلامتی من گرفتم بنظرم خیلی میتونه کمک کننده باشه چون رژیمو توی پیامک و اپلیکیشن براتون میفرستم و به هر چیزی هم که میخوری نظرات دارند الان حدود یه ماهی که رژیم گرفتم خیلی راضیم و امیدوار این پایین یه نمونه رژیم از سایتشون گزاشتم شاید به دردتون بخوره

https://salamatiman.ir/mag/a-weight-loss-diet-for-1500-cal-75kg

2740
من قبلا بدنساز بودم و مربی بدنسازی هستم میتونم بهتون رایگان برنامه غذایی و ورزشی بدم برای امرزش پدر ...

سلام عزیزم.. چطور میتونم از شما برنامه تغذیه و ورزشی بگیرم البته در منزل میتونم تمرین کنم.. روح تمام رفتگان شاد و آرامش روزی همیشگی پدرو مادر بزرگوار شما باشد 

🌸 چالش ۴۰ روزه کاهش وزن 🌸

تا عید نوروز 

در کانال 

👈رژیم تخصصی و تضمینی طب کده سلامت 🍀 👉

Https://rubika.ir/laghar_bashi

⏰ آغاز از 23 بهمن

نظر به درخواست های فراوان شما

جهت اطلاعات بیشتر

سریع در کانال عضو شوید:

Https://rubika.ir/laghar_bashi