2410
2553
عنوان

💪 کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها

| مشاهده متن کامل بحث + 45243 بازدید | 23757 پست
لیلی جونم خوش اومدی عزیز دلم
زمانی که کرکس ها بالای سرم انتظار میکشیدند زمزمه میکردند که وقتت تمومه، من دوباره ایستادم 💪😊 وقتی که فکر میکنی که آخرین فرصت هم از دست رفته، دوباره فکر کن!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منو شوهرم از آذر 94 با کرفس شروع کردیم خدا رو شکر هر جفتمون تونستیم به وزن نرمال برسیم خیلی ازش راضیم الانم هنوز باهاش کار میکنم برای این که وزنمون ثابت بمونه
وقتی ناامید شدی به یاد بیار کسی رو که تنها امیدش تویی ! وقتی پر از سکوت شدی به یاد بیار کسی رو که به صدات محتاجه ! وقتی دلت خواست از غصه بشکنه به یاد بیار کسی رو که توی دلت یه کلبه ساخته !
البته اون گروه خیلی جلویه ها.دیکه به درد شما نمیخوره اگه اول راهید عزیزم.
👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2720
مرسی ازاد جون.بعد کجا میزنه که توی یه زمانومشخص چقد میتونید کم کنید؟
👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2714
درسا جون بخش هدف نوشته صفحه اول گفتم چجوری پیداش کنین بچه ها اگر تلگ رام راحت ترید گروه بزنید و اونجا فعالیت کنید برای من مهمه که فعال باشید وه اینجا چه تاپیکای دیگه چه تو تلگ رام ولی من امکان تلگ رامو ندارم
زمانی که کرکس ها بالای سرم انتظار میکشیدند زمزمه میکردند که وقتت تمومه، من دوباره ایستادم 💪😊 وقتی که فکر میکنی که آخرین فرصت هم از دست رفته، دوباره فکر کن!
خوشبخت جونم سلام نمیدونم کسی امتحان کرده یا نه ولی وقتی واسه کمبود وزنت کالری میده اون میزان کالریو بخوری چاق میشی دیگه حالا ببین تو هدف چه پیشنهادی بهت میده
عیبی نداره بابا جان راحت باشش
2706