2737
2739

ب نظرت دیر نشده اونم دولتی زود پر میشه 

من خواستم ابتدایی بنویسم جا نداشتن

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب نظرت دیر نشده اونم دولتی زود پر میشه  من خواستم ابتدایی بنویسم جا نداشتن

ابتدایی مرداد نیست ثبت‌ نامش. 

فروردین و اردیبهشت هست 

پیش دبستانی ها اول مرداد شروع میکنن دولتی‌ها اون مدارس خاص وتاپ هست که زود پر میشه 🥴 برعکس شده جدیدا دولتی ها خالی میمونه 

به دنبال وارستگی 
2731

توشهر ما که پیش دبستانیا همشون غیردولتی هستن 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
ابتدایی مرداد نیست ثبت‌ نامش.  فروردین و اردیبهشت هست  پیش دبستانی ها اول مرداد شروع میک ...

اهان من چون تاحالا دولتی نبردم اطلاعی نداشتم 

والا سمت ما من زنگ زدم گفت خانم معلم جا نداره بشینه تو کلاس 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2738
پیش دبستانی رفته بود بچتون؟

دوتا از پسرا مدرسه ای هستن یکی امسال میره اول یکی ششم غیر انتفاعی هستن 

اهان من چون تاحالا دولتی نبردم اطلاعی نداشتم  والا سمت ما من زنگ زدم گفت خانم معلم جا نداره بش ...

آره ماهم داریم مدارس دولتی محل اینقدر شلوغه.... من غیرانتفاعی خوب تو محل نداریم اونی که خوبه دوره مشکل سرویس دارم. دولتی نوشتم ۲۰ نفرن تو کلاس مدرسه خوبیه الحمدلله ولی خب سال دیگه میبرمش اول رو غیرانتفاعی مدنظرم ان شاالله

به دنبال وارستگی 

پسر منم خیلی دوس داره بره نمیدونم بهش چجوری بگم نمیتونیم ثبت نامت کنیم طفلک دفتر و مدادرنگیشم گذاشته کنار

خداازشون نگذره که اینهمه پول میگیرن چخبره ۵ میلیون

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏