2733
2739
من پسرمو گذاشتم آموزشگاه دو زبانه ماهی ۲۵۰۰ میگیره ینی داره خیلی گرون میگیره؟ هم زبان هم آموزش های ...

خب منطقه با منطقه فرق داره اینجا جای خوبم هست ۱۳ میلیون دیگه اینی که من دیدم پایین ترینشه

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خب منطقه با منطقه فرق داره اینجا جای خوبم هست ۱۳ میلیون دیگه اینی که من دیدم پایین ترینشه

صحبت کنید بگید یه جا نمیتونم بدم پنج شش تا قسط میدم 

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
پسر منم خیلی دوس داره بره نمیدونم بهش چجوری بگم نمیتونیم ثبت نامت کنیم طفلک دفتر و مدادرنگیشم گذاشته ...

عزیزدلم.پسرمن دوست نداره بره خودم دلم میخواد بره با خونه نشستن که چیزی گیرش نمیاد

صحبت کنید بگید یه جا نمیتونم بدم پنج شش تا قسط میدم 

قبول نکردن خیلی ازشون خواهش کردم گفت باید حتما نصفشو اول بدی بقیشو ماهانه تسویه کنی گفت کلی هم وسیله باید بگیری خرج داره

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏
2740
عزیزدلم.پسرمن دوست نداره بره خودم دلم میخواد بره با خونه نشستن که چیزی گیرش نمیاد

برعکس پسر من عاشقشه الانم چون اومدیم خوته مادرشوهرم داریم زندگی میکنیم باهم دوس داشتم یخورده ازخونه دور باشه و سرش گرم شه

حالا پسرت بره عادت میکنه و خوشش میاد

ببخشید اگه دوست داری جواب بده شما کجا زندگی میکنید؟

خواهش میکنم عزیزم

جنوب تهرانیم

قبول نکردن خیلی ازشون خواهش کردم گفت باید حتما نصفشو اول بدی بقیشو ماهانه تسویه کنی گفت کلی هم وسیله ...

خب دو و نیم نمیتونین چیزی بفروشین؟

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2706