2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب دو و نیم نمیتونین چیزی بفروشین؟

نه عزیزم طلا ندارم تاحلقه ازدواجمم قبلا واسه پول پیش خونه فروخته بودم. اثاثمم خونه مادرمه چیز باارزشی ندارم بفروشم

به پسرم میگم یسالم صبر کنه تا بره مدرسه دیگه

اگه شرق تهران هستی لطفا از بابام خرید کن دستفروشه و لیف میفروشه.. خیر بیینی الهی🙏
همون دیگه شوهر منم میگه وقتی مدرکی نداره به چه درد میخوره بچه یکسال از بازی می افته

مدرکم میدن منتها چیزی که مهم تره یادگیری حروف الفباست..الان معلمین کلاس اول موقع اموزش حروف تندتند رد میشن چون اکثر بچه ها تو پیش دبستانی یاد گرفتن و بچه هایی که پیش نرفتن عقبتر میمونن

نه اسمم ترانه اس نه ۱۵ سال دارم😊...نام کاربریم اسم یک فیلم سینمایی با بازی ترانه علیدوستیه ..اصلااا هم به این بازیگر علاقه ای ندارم، همین طوری گذاشتم این نام رو🥰.اگه با همسرت مشکل داری اگه مادرشوهرت خواهرشوهرت اذیتت میکنه اگه بچه ات خیلی اذیتت میکنه و بچه خوبی میخوایی   .    🌸   ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه�🌸  رو یادت نره.زیاد تکرارش کن .بی جواب نمیمونی. این حرف خیلی از مراجع هست وحدیث زیاد داریم که گاهی مشکلات ما بخاطر گناهان مونه..پس با این ذکر ان شالله که گناهامون بریزه و مشکلاتتمون حل بشه🌷🌷🌷                  در ادامه اینکه  اگه امضا رو خوندی و برام یک صلوات بفرست تا که به حاجت دلم برسم.🌺و همچنین منو همسرم و دختران گلم عاقبت بخیر بشیم که از همه چیز مهمتره بنظرمن🌺.دوست داشتی بهم بگو تا منم برای آرزوهات دعا کنم و صلوات بفرستم.🌹چون واقعا دعای نی نی سایتی ها میگیره.ممنون دوست عزیزم🤗😍..دوست داری تمام مشکلات بشریت هرچه زودتر تموم بشه..پس بگو اللهم عجل لولیک الفرج....که فقط با اومدن آقا امام زمان.عج. این امر محقق میشه😊😊😍❤❤❤❤
عزیزدلم.پسرمن دوست نداره بره خودم دلم میخواد بره با خونه نشستن که چیزی گیرش نمیاد

بزار بره برای سنجش خیلی خوبه

روزی ما برای سنجش رفتیم واقعا تفاوت بین بچه های که پیش رفته بودن و نرفته بودن بود

و اینکه توی پیش تکلیف دارن دستشون راه میوفته برای مدرسه و کلاس اول موقع مشق نوشتن اذیت نمیشه و از درس عقب نمیمونه

خوب بود واسش؟راضی بودید؟

اره خب. تو جمع بودن، مداد دست گرفتن، نقاشی، کاردستی، رنگ امیزی، اجتماعی بودن و...

خیلی خوبه. ولی خب طوری کردن که هزینه ها سرسام آور شده. چه دولتی چه غیردولتی مگه چه خبره

نه عزیزم طلا ندارم تاحلقه ازدواجمم قبلا واسه پول پیش خونه فروخته بودم. اثاثمم خونه مادرمه چیز باارزش ...

نمیدونم حقوق ماهانه شما چقدره ولی من و دخترم با سه تومن ماهانه زندگی میکنیم که دخترم بتونه کلاسهای مختلف بره هیچی از بچه آدم مهم تر نیست 

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
مدرکم میدن منتها چیزی که مهم تره یادگیری حروف الفباست..الان معلمین کلاس اول موقع اموزش حروف تندتند ر ...

اصلا ممنوعه تو پیش دبستانی الفبا یاد بدن

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
همون دیگه شوهر منم میگه وقتی مدرکی نداره به چه درد میخوره بچه یکسال از بازی می افته

مدرک اصلا مهم نیست 

اصلا ممنوعه تو پیش دبستانی الفبا یاد بدن

نه ممنوع نیست اصلااا..نوشتن حروف ممنوعه. دختر بزرگم رفت بهش یاد دادند..برای دومی هم انسال هرجا رفتیم همه گفتن یاد میدیم..

نه اسمم ترانه اس نه ۱۵ سال دارم😊...نام کاربریم اسم یک فیلم سینمایی با بازی ترانه علیدوستیه ..اصلااا هم به این بازیگر علاقه ای ندارم، همین طوری گذاشتم این نام رو🥰.اگه با همسرت مشکل داری اگه مادرشوهرت خواهرشوهرت اذیتت میکنه اگه بچه ات خیلی اذیتت میکنه و بچه خوبی میخوایی   .    🌸   ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه�🌸  رو یادت نره.زیاد تکرارش کن .بی جواب نمیمونی. این حرف خیلی از مراجع هست وحدیث زیاد داریم که گاهی مشکلات ما بخاطر گناهان مونه..پس با این ذکر ان شالله که گناهامون بریزه و مشکلاتتمون حل بشه🌷🌷🌷                  در ادامه اینکه  اگه امضا رو خوندی و برام یک صلوات بفرست تا که به حاجت دلم برسم.🌺و همچنین منو همسرم و دختران گلم عاقبت بخیر بشیم که از همه چیز مهمتره بنظرمن🌺.دوست داشتی بهم بگو تا منم برای آرزوهات دعا کنم و صلوات بفرستم.🌹چون واقعا دعای نی نی سایتی ها میگیره.ممنون دوست عزیزم🤗😍..دوست داری تمام مشکلات بشریت هرچه زودتر تموم بشه..پس بگو اللهم عجل لولیک الفرج....که فقط با اومدن آقا امام زمان.عج. این امر محقق میشه😊😊😍❤❤❤❤
2706