2733
2734
عنوان

iui

178 بازدید | 17 پست

خانم های عزیزی که iui کردید 

من فردا انشالله میخوام iuiکنم

چیکارا کنم قبلش؟بعدش؟که بهتر نتیجه بگیرم 

همسرتون چیکاراکردن؟

از تعیین جنسیت نتیجه گرفتین؟

احتمال چند قلویی هست؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک عدد منتظرم ...برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کن خدایا شکرت که صدا مو شنیدی۱۴۰۲.۶.۴.                                                  برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم و جنسیت دلخواهم باشه صلوات مهمونم کن

راستی تبریز تحت نظر خانم دکتر صدیقه عبدالهی فر انجام میدم تو بخش نازایی بیمارستان شمس اگه تجربه ای دارید در اختیارم بزترید🙏🏻🙏🏻

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک عدد منتظرم ...برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کن خدایا شکرت که صدا مو شنیدی۱۴۰۲.۶.۴.                                                  برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم و جنسیت دلخواهم باشه صلوات مهمونم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واس امضات

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

توکل به خدا

بسپربه خودش و ذهنت رو از تمامی دغدغه ها اروم کنه

آرامش آرامش آرامش

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
2742
لطفا منم لایک کن بیام بخونم اگه این ماه نتیجه نگیرم میرم 

انشالله که بگیری 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واس امضات اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم توکل به خدا بسپربه خودش و ذهنت رو از تمامی دغدغ ...

قربان لطف و محبت شما

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
ببخشیدا حال داشتی پروسشو لطفا توضیح بده

فعلا که هیچی نشده بجز چند تا دارو و آمپول 

انشالله فردا بپرسید بگم😉

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فعلا که هیچی نشده بجز چند تا دارو و آمپول  انشالله فردا بپرسید بگم😉

فقط از این اون شنیدم 

بعد انتقال لطفا شکمتو گرم‌نگه دار

کاچی بدون ادویه با روغن محلی بخور 

خرما بخور

شیر بخور 

۴ مغز بخور 

لطفا از هر سردی مثل خیار گوجه و دوغ و ماست و هندونه پرهیز کن 

ان شاءالله نی نی های سالم و صالح خدا بهت بده

فقط از این اون شنیدم  بعد انتقال لطفا شکمتو گرم‌نگه دار کاچی بدون ادویه با روغن محلی بخور&nbs ...

ممنون عزیزم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706